Na prvý pohľad ťažko rozoznáte, ktorá žena v nočnom klube či na kamarátovej oslave chce len ďalšiu whisky a ktorá si chce nezáväzne užiť. Je dosť nepravdepodobné, že vás poprosí, aby ste si to s ňou rozdali. Nestačí sa len pozerať a znudene čakať. Prizrite sa lepšie a uvidíte, ktorá slečna vám dáva nejaké z nasledujúcich znamení. 

Dotýka sa vás

Či už s ňou vediete rozhovor v reštaurácií alebo tancujete na diskotéke, jej ruky často končia na vašom tele. Vie, čo chce a nebojí sa napadnúť váš priestor, pretože sa s vami cíti dobre.

Hovorí o sebe

Rozhovory o tom, aké to bolo v posteli s jej bývalým alebo čo ju pri sexe najviac štve, vás možno nezaujímajú. Svedčí to však o tom, že jej myseľ premýšľa nad intímnymi vecami práve vo vašej prítomnosti. Takže v žiadnom prípade nemeňte tému, neskôr uvidíte, ako hriešne sa taký rozhovor môže skončiť.

Nenechá vás samého

Začne hrať ten správny hit a všetci sa vyparia na parket. Ona však nevyrazí a ostane pri vás. Dúfa, že ten čas, kedy ste len sami dvaja, využijete oveľa vzrušujúcejšie.

Rande

Pozoruje vaše pery

Pri bežnej konverzácii sa jeden druhému zväčša pozerajú priamo do očí. Ak je však jej pohľad namierený výhradne na vaše pery, je veľmi pravdepodobné, že má veľkú túžbu urobiť niečo viac sexy, ako len počúvať vaše slová.

Hovorí vám komplimenty

Nečakajte, že vám povie, aké máte dnes pekné tričko. Žena, ktorá to ozaj chce, pochváli váš parfém alebo vám šepne do ucha, ako je v rozpakoch vo vašej prítomnosti. A keď poznamená, že by rada videla váš zadok, neberte to ako vtip. V jej hlave sa už odohrávajú oveľa erotickejšie predstavy, stačí na ne len správne zareagovať.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)