Piatok večer a v klube na parkete sa natriasajú ženské rite ako na majstrovstvách sveta v twerkingu. Každý chlap v tejto situácii si vykluje pekelný plán, ako minimálne jednu z nich zbaliť. Ale zamyslel sa niekedy niekto nad tým, ako ju nezbaliť? Áno ja a za týchto okolností by odo mňa neprijala ani pozvanie na drink. 

Situácia NO.1: ožratý tankista

Prídete za ňou. No prídete. Skôr sa za ňou doterigáte ako tankista so slovami „Ahoj, ako sa máš“, ale namiesto toho, aby ste počkali na odpoveď, ju rovno pošlete do pajče, že vás to aj tak nezaujíma a že ju chcete len v*mrdať. Samozrejme, ak neudržíte v sebe večeru a skončí na jej nových šatočkach z výpredaja, nič tým nepokazíte. Je to len bonus.

Situácia NO.2:  elektrikár

Prídete za ňou v triezvom stave so slovami o tom, že vyzerá ako to dievča, o ktorom snívate každý večer a mávate pri ňom mokré sny. Samozrejme,  nesmiete jej zabudnúť  povedať to, že ste už dva dni nevztyčovali žrďku a momentálne by ste pretiahli aj zásuvku, kebyže nekope. Po týchto slovách sa na vás možno čudne zadíva, ale vy nestrácajte hlavu a rovno sa jej pozrite do výstrihu, chyťte ju za riť a podotknite, že ako jej urobíte kolonoskopiu bez lubrikantu. Nezabudnite na detaily.

Situácia NO.3: synček

Prídete za ňou triezvy v ruke s nealkom. Prehodíte pár slov a po chvíli jej poviete, že vám strašne pripomína vašu matku. Musíte pokračovať v tom, že ako máte radi vašu matku a aká je úžasná, že vás pustila večer do baru a že vám dala aj tri eurá na kofolu. Po týchto slovách bude bonus, ak vyroníte slzičku pri tom, ako vám strašne chýba a že jej musíte zavolať. Pri odchode sa nezabudnite opýtať otázku, či sa jej páči váš outfit, pretože vás obliekala mama.

Sexy-Girl-at-Bar-Counter

Situácia NO.4: tanečník

Oslovíte ju pri bare. A bez toho aby ste sa opýtali, ju vezmete za ruku a vytiahnete na parket, na ktorom odhodíte svoju koženú bundu (môže byť aj koženková) na zem, na ktorú padnete aj vy, doplazíte sa k jej nohám a nesmiete zabudnúť robiť tie najštýlovejšie pohyby, aby nikto okrem vás na tom parkete nemohol tancovať. A ak by slečna chcela zahanbene odísť, musíte ju pohotovo chytiť a pritiahnuť k sebe, pretože „bejby nebude sedeť v koute“.

Situácia NO.5: darca orgazmov

Prídete pred ňu tak, aby vás videla. Prehliadnete si ju od hlavy po päty a na chvíľu sa zamyslíte. Ak sa na vás usmeje, bez slova jej podajte obálku, v ktorej bude kondóm a lístoček s časom a miestom. Týmto nič nepokazíte.

Verím tomu, že ak sa najbližší večer budete držať niektorého z týchto situácii, odídete z baru sám. A naviac s peniazmi, ktoré by ste inak minuli na drinky pre baby, ktoré by aj tak s vami neodišli

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.