Skočili ste do nezmyselného vzťahu len preto, lebo bol Valentín? Tak to vás úprimne neľutujem, lebo ste si doj*bali veľa víkendov. A hlavne, ak ste svoj čas trávili s tou beštiou, v robote a na riadnom opijáši ste boli ani nepamätáte. A nehovorte mi, že nie, lebo to poznám. Kiež by som dostal euro vždy, keď mi niekto povie, že to tak nebolo. (Nejde len o valentínske vzťahy.)Ak ste v nejakom nezmyselnom vzťahu, do ktorého ste šli len s úmyslom… (vieme, akým :D), tu je pár krokov, ako z neho von. A najlepšie na tom je, že jej nezlomíte srdce a bude si myslieť, že ona sa rozišla s vami. Ak neviete, či to naozaj chcete, nerobte to. Ak nemáte doma malého Mussoliniho, v tom prípade nie je žiaden dôvod, aby ste sa s ňou rozišli. Se* zadarmo je predsa len dobrá vec.

K veci:

1. Ak vám už za ten čas dokázala vyhodiť na oči veci od sklápania dosky až po to, že jej nedvíhate a neodpovedáte na telefonáty, tak jej to zrejme vadí a vie ju to vytočiť do nepríčetnosti. Pokračujte v tom ďalej a hlavne sa za to neospravedlňujte. Koniec je blízko.

2. Ignorujte aj to, čo vám hovorí a keďže nebudete vedieť, o čom hovorí, tak si nemusíte ani nič pamätať. Takže hádka ohľadom čerstvých rožkov a o tom, že ste ju nechali moknúť v daždi pred barákom, je len bonus k rýchlo blížiacemu sa koncu.

3. Ak už ten koniec prišiel a ona vám začala vyhadzovať na oči to, že ste idiot, nevyspelý chlap s rozumom 15-ročného chlapca, tak len povedzte, že je na vine ona. Pri slzách nezabudnite povedať, že to vám nemôže urobiť, pretože ste zažili veľa spoločného. To ju len dorazí a už sa vám nikdy neozve.

Overené a vyskúšané.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.