Malé nevinné dievčatko zo seriálu Pestúnka Franny menom Grace už dávno vyrástlo a už dávno nie je nevinné.Reč je o herečke Madeline Zima (30), ktorá si v detstve strihla rolu v rodinnom seriáli. Od vtedy však ubehlo veľa rokov a z dievčatka je dnes dospelá ženská. Slečna netrpí zrovna hanblivosťou a pre pánsky magazín FHM už stihla dokonca nafotiť aj šteklivé fotky v bikinách, čím si hneď získala mnoho priaznivcov.

Objavila sa tiež po boku takej hviezdy, akou je David Duchovny v seriáli Californication, ktorý je tiež bohatý na erotické scénky, drogy a posteľné zvrhlosti. Madeline si zahrala predčasne vyspelú 16-ku Miu, ktorá dostala do postele nadržanca Franka (David D.). Zlé jazýčky ale tvrdia, že Madeline toho až tak veľa hrať nemusela, pretože je vraj aj v súkromí dosť vášnivá a obľubuje pánsku spoločnosť. Žeby ďalšie hollywoodske skazené dievčatko?

madeline zima

madeline zima

madeline zima

madeline zima

madeline zima

madeline zima

madeline zima

madeline zima

Foto: Flickr.com, Facebook, Youtube, fhm.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.