Nohavičky a podprsenka sú základom ženskej bielizne. S tajomstvom push up podprseniek sme vás už oboznámili, pomohli sme vám stať sa odborníkmi ženských nohavičiek. Keďže sme aj populárno – náučný web, pozrime sa teraz v ďalšom pokračovaní nášho nepísaného seriálu na ďalšie tajomné kúsky, ktoré ženy ukrývajú pod oblečením. 

Tielko

1215
Možno si poviete, že príliš praktické a nudné. Čo ak by bolo mierne priehľadné, čo ak by pod ním nebola podprsenka, čo ak by bolo nebodaj mokré? Lepšia predstava, však? Musíte uznať páni, že pohľad na ženu, keď sa ráno zobudí a pod hoci aj obyčajným bielym tielkom sa jej nenápadne týčia bradavky, je pohľadom pre bohov.

Korzet

korzetNepraktický, ale veľmi estetický. Rozmyslite si dvakrát, páni, či sa vám chce vyzliekať ho vašej partnerke. Roboty ako na kostole. Zvládnete to ale aj s ním.

Body

bodyNemyslíme si, že by sa medzi vami našiel fanúšik jednodielnych plaviek. Ani my nie sme. Body je podobná záležitosť, ktorú však ženy neodhalia na kúpalisku, ale starostlivo ju skrývajú pod oblečením. Ak sa pýtate, ako sa taká vec oblieka, prezradíme vám, že medzi nohami sú skryté háčiky, podobné tým na podprsenke.

Punčochy

omero-o112901-limbo-pentyhose

Ďalšia z praktických vecí, ktoré ak sú dobre navrhnuté vedia robiť divy. Zahrejú ženské nohy, aj chlapský rozk… srdce :).

Podväzky

Akési riadne sexi traky pre podväzkové pančuchy. Istým spôsobom zbytočnosť, ale dosť po*nografická. Čo je podstatné, pri se*e nezavadzia.

Pás cudnosti

pás cudnostiVtip na záver, aspoň dúfame, že nie realita. Pásu cudnosti by sa potešil akurát tak MacGyver. Reálny chlap, ak nemá po ruke karbošku, skončil. Keď ste sa s niečím podobným už stretli, pokojne nám napíšte váš smutný príbeh, radi sa oň podelíme.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.