Dnes to bude bez otázok. Rovno vám prezradím najkratšiu cestu do ženských nohavičiek alebo, keď chcete, aj do srdca. My ženy sme ako jastraby, sledujeme každú maličkosť, prehnane veci skúmame a všetko nepochopiteľne analyzujeme. Naozaj nám nič neunikne. Čo máte urobiť, aby ste zabodovali?

 

Presný ako hodinky

Nikdy, nikdy, nikdy na stretnutie nemeškajte!!! Za žiadnych okolností. V deň D si nič iné neplánujte, aby ste to určite stihli. Aj keby ste mali pol dňa sedieť a čumieť do steny. Len nás nenechajte čakať, to vám neodpustíme.

Správny chlap pije pivo

Chlap, s ktorým som bola raz na rande si objednal radlera s kvapkou brusnicového džúsu. Hneď mi napadlo, čo by asi vytiahol v posteli, žuvačkové kondómy? A večer by som mu musela uvariť kakao? Nie, tadiaľto cesta nevedie. Nechajte si zájsť chuť aj na karamelové latte so štipkou škorice, se* on the beach popíjané cez slamku a vyhnite sa aj iným „ženským“ chuťovkám. Áno, aj takéto k***y si všímame.  Ako si máme myslieť, že ste nadržaný alfa samec, keď práve vyberáte lístky mäty z mojita? Dajte si pivo, víno či whiskey s kolou, a ak alkoholu neholdujete, objednajte si minerálku alebo čiernu kávu.

pivo3

Byt ako zo škatuľky

Ak sa vám ženskú podarilo uloviť a už si ju natešene veziete domov, spomeňte si, kedy ste si naposledy menili obliečky. Ak sa vám v posteli vystriedal pekný počet báb, potom si svoju  vyvolenú odveďte radšej do obývačky a pretiahnite ju na gauči. Najhoršie čo môže byť je, keď cítime vôňu cudzej ženy vo vašej posteli. Bez toho, aby ste mali čisté obliečky nevystrčte ani päty z domu. To je základ. Ak chcete spraviť extra dojem, umyte chlpy v umývadle.

Nechceme počuť nie

My ženy sme nadšené, keď nám nedokážete odolať. Aj my vás rady zvádzame a provokujeme. Nikdy nám však nepovedzte nie (iba ak máte nejakú škaredú chorobu, o ktorú nikto nestojí). Ak nás odmietnete, vyvoláva to v nás pocit neistoty a začneme o sebe pochybovať. Vtedy prídu na rad tie otravné otázky, či sme dosť štíhle, dosť pekné, dosť šikovné a podobné kraviny. Kto to má počúvať? Preto nás pomilujte vždy a všade a bude pokoj! :-)

-td- | Foto: goodfon.su