Dnešný svet je plný zvrátených sexuálnych deviácií a vyzerá to tak, že človek by mal byť neustále v strehu. Preto ak v hoteli alebo v inej ubytovni uvidíte podobný vešiak, radšej odtiaľ odíďte rýchlo preč a hneď zavolajte políciu.Existujú zločinci, ktorí sa doslova vyžívajú v špehovaní iných a nielen to. Túto svoju úchylku dokonca dokážu aj veľmi slušne speňažiť. Svetom otriasli prípady niekoľkých hoteliérov, ktorí do izieb svojich hotelov nainštalovali vešiaky so skrytými videokamerami. Na ich vyčíňanie doplatili najmä mladé ženy, ktoré boli na kamery zachytené počas svojich najintímnejších chvíľok. V súčastnosti sa s hoteliermi súdia o nemalé peniaze.

Posledný zaznamenaný prípad sa týkal mladej ženy, ktorá sa o skrytej kamere dozvedela úplnou náhodou. Z nejakého dôvodu hodila ramienko vešiaka proti stene a z neho vypadla kamera. Najhoršie na celom prípade je, že podobné zariadenia so skrytou kamerou si na internete môžete kúpiť veľmi ľahko a za doslova smiešne peniaze. Takáto “hračka” totiž stojí len niečo okolo 13 dolárov…

PS: Celú záležitosť, samozrejme, z morálneho hľadiska odsudzujeme, no na druhej strane… To, čo niektoré dievčence v tých izbách vyvádzali, rozhodne stojí za pozretie. :)

Tajne videá z hotelových izieb nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj/Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!