Tak ako robia chyby v posteli ženy, robíme ich i my muži. Zaručený návod, ako uspokojiť každú dámu na svete, neexistuje. Avšak etický kódex, čo s ňou v tej posteli nerobiť, vám môže byť vo veľa veciach nápomocný.

Netlačte jej na hlavu

Počas toho, ako vás orálne uspokojuje, jej určite netlačte rukami na temeno hlavy bez predchádzajúceho upozornenia. Možno, že sa vám to javí ako skvelý nápad, ale môže dopadnúť hrozne. Hádam nechcete, aby ste podráždili jej dáviaci reflex a obsah jej žalúdka skončil na vašej pýche. V horšom prípade vás pri tom môže uhryznúť a to by sakra bolelo!

Nehovorte na ňu oplzlo

Síce ste to viackrát videli v péčku, no realita je iná. Nie každá žena má rada, ak jej počas súlože nadávate do najstaršieho remesla.

Nezabudnite pochváliť jej spodné prádlo

I keď nám mužom je úplne jedno, či jej nohavičky ladia s podprsenkou, ale ak už si s tým dala námahu, snažila sa na vás zapôsobiť. Vážte si to a utrúste aspoň nejakú pochvalu na margo jej spodného prádla. Vysúloží z vás dušu.

Nestrkajte jej prst do zadku bez varovania

Možno vás an*lne hrátky bavia, no ju nemusia. Skúste sa vžiť do jej kože, ako by vám bolo, keby vám niekto nečakane vopchal ukazovák tam, kam netreba.

dvojica

Nekomentujte vaginálne prdy

Áno, i také niečo existuje. Ak sa vzduch počas intímneho styku dostane do vagíny, musí si neskôr nájsť cestu von. Žena sa v tom momente cíti nadmieru trápne. Najlepšie pre oboch je to nekomentovať.

Nezdráhajte sa ju vylízať

Tak ako máte rád orál vy, miluje ho i ona. V prípade, že vám to nie je po chuti a ona to vyžaduje, skúste sa premôcť. Bude nesmierne šťastná a vy si polovicu cesty k jej orgazmu doslova zlíznete. Pamätajte, že kto nelíže, nie je chlap – pošvové sekréty sú totiž zdravé, viac TU.

Nepýtajte sa jej, či už bola

Keď ste správny milenec, spoznáte to bez toho, aby ste sa jej čokoľvek spýtali. Zvyčajne ihneď po orgazme od vás žiada, aby ste zmiernili tempo, či dokonca úplne prestali. Taktiež vám môže napomôcť veľavravné trhanie jej tela, kedy ňou prechádzajú kŕče slasti.

Zdroj: maxim.com | Foto: maxim.com, keywordsuggestions.com