Povedzme si narovinu. Kto z nás by si nechcel vyskúšať se*, ktorý by sa skončil poriadnym ženským výbuchom. Určite ste videli kopu videí a čítali kopec článkov o tom, či je vôbec niečo také reálne alebo je to len špeciálny efekt vytvorený péčko priemyslom. Tak teda úplne na začiatok, a teraz hovoríme zo skúseností v rámci redakcie :), žiaden výmysel to nie je. Ženská ejakulácia je rovnako skutočná a reálna ako odvody do sociálne poisťovne, dokonca sa pri nej aj podobne zapotíte.Čo je ženská ejakulácia?

Prvýkrát tento jav popísal Aristoteles. Vo svojej štúdii sa správne domnieval, že sa jedná o ejakulát neobsahujúci zárodok života. Mnoho ľudí si totiž aj v súčasnosti zamieňa „ženský výstrek“ s únikom moču. Na naše šťastie tak tomu nie je. Výskumu, odkiaľ sa ženský ejakulát berie a čo obsahuje, sa v roku 2002 podrobnejšie venovali aj na talianskej Universita degli Studi dell Aquila. Ich záverom bolo, že za výstrek sú zodpovedné tzv. Skeneho žľazy, ktoré sa počas silného vzrušenia plnia tekutinou zloženou z glukózy, fruktózy, sacharózy, fosforečných kyselín a kreatinínu, takže sa rozhodne nejedná o moč.

Kedy dochádza k ženskej ejakulácii?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!