Na finále Ligy majstrov sa každoročne tešia milióny fanúšikov po celom svete, no to tohtoročné zaostalo za očakávaniami. Žiadneho veľkého ofenzívneho divadla sme sa pri víťazstve Liverpoolu nad Tottenhamom 2:0 nedočkali, no fanúšikov náramne potešila nezbedná mrška, ktorá v priebehu zápasu vybehla na hraciu plochu! 

Liverpool strelil hneď na úvod gól z penalty zásluhou Salaha a dlho viedol 1:0. Aj keď sa Tottenham snažil o vyrovnanie, tak to neprišlo a v 87. minúte definitívne zmaril všetky nádeje Spurs Origi. Podľa mnohých bol však najzaujímavejším momentom celého finále incident, kedy sa na hracej ploche objavila príťažlivá blondínka v plavkách.

Podľa dostupných informácií sa jedná o modelku menom Kinsey Wolanski, ktorá je teraz ešte známejšou ako predtým, keď ju na Instagrame sleduje už viac ako 1,1 milióna ľudí a toto číslo závratne stúpa. Pred finále ešte poslala prostredníctvom svojho profilu svojim fanúšikom veľavravný odkaz, keď napísala, aby robili šialené veci, ktoré si budú pamätať celý život. Zopár jej fotiek vám ponúkame nižšie a zábery priamo z trávnika si môžete vychutnať na konci článku. Strážna služba sa musela asi poriadne kontrolovať!

Kinsey Wolanski

Kinsey na záberoch z finále LM >>TU<<

Foto: Instagram, Twitter, YouTube