Abigail Ratchford je americká modelka, ktorá prefrčala internetom vďaka svojim fotkám zo sociálnych sietí v roku 2013 a okamžite sa z nej stala bomba, ktorá zaujala mužské publikum. Táto neuveriteľná “Instababa” má v sebe i neuveriteľnú kombináciu: tmavé vlasy, zelené oči, veľké prsia a skvelé telo. Zaujíma vás, prečo je tak slávna a známa online? Jej “kariéra” začala na webe v roku 2013, keď sa rozhodla využiť potenciál sociálnych sietí na získanie pozornosti. Abigail začala zdieľať svoje fotky a rýchlo získala hordu nasledovníkov. Od tej doby sa angažuje aj na internetových portáloch a fórach ako TheChive, Bro My God, Heavy, COED, Reddit a veľa ďalších. Stal sa z nej okamžite internetový hit v Amerike.

Abigail Ratchford sa narodila 12. februára 1992. Pochádza z mesta Scranton, ktoré leží v štáte Pennsylvánia. V polke roka 2014 sa však presťahovala do Los Angeles, kde zamerala všetko svoje úsilie na budovanie kariéry modelky. Veľká drina a snaha priniesli ovocie – zaujala modelingové firmy. Doposiaľ fotila pre Sports Illustrated, pózovala pre časopisy, pánske magazíny, reklamné billboardy a dokonca sa objavila v minirolách v rôznych televíznych seriáloch.

Abigail Ratchford meria 180 cm, váži 58 kg, veľkosť jej košíčkov je 80F a jej miery sú priam dokonalé: 91-61-91. Za svoj pôvod sa hanbiť nemusí, v žilách jej koluje krv z Francúzska, Nemecka a Írska. Abigail má na Instagrame 1,6 milióna nasledovníkov a na Twitteri 230-tisíc odberateľov. Jedna pikoška na záver: jej priateľ je wrestler z WWE Jamie Eye Lovine.

abigail4 abigail5 Abigail Ratchford sexy Abigail Ratchford sexy

>>Fotky Abigail Ratchford bez podprsenky nájdete na Manforum.sk!>>

Zdroj: Instagram