Má iba 25 rokov, ale už dnes je legendou. Síce “iba” vo filmovom priemysle pre dospelých, ale napriek tomu sa na svete nájdu tisícky chlapov, možno dokonca milióny, ktorí na ňu nikdy nezabudnú. S kým však Mia Khalifa spáva v súkromí? 

Mia Khalifa má 25 rokov a pochádza z Libanonu. 157 centimetrov vysoká bruneta má za sebou doslova raketový nástup na scénu filmov pre dospelých, keď sa prakticky zo dňa na deň stala najobľúbenejšou herečkou svojho druhu. S kým Mia spáva(la) počas pracovnej doby, to si viete pozrieť na desiatkach videií, ktoré možno nájsť na stránkach pre dospelých. S kým však zdieľa posteľ v súkromí?

Mia Khalifa už pred pár mesiacmi oznámila, že kariéru héérečky zavesila na klinec. Síce z času na čas osvieži fanúšikom pamäť nejakou rajcovnou fotkou alebo videom na Instagrame, viac sa však prezentuje ako športová redaktorka a fanúšička, najmä klubu NHL Washington Capitals. Nedávno dosiahla na spomínanej sociálnej sieti úctyhodný počet 11 miliónov followerov a pri tejto príležitosti zverejnila totožnosť svojho nového priateľa.

Tým je 24-ročný mladý šéfkuchár menom Robert Sandberg, ktorý však nie je žiadnou pomocnou silou v kuchyni, ale jedným za najlepších kuchárov sveta. Už v roku 2016 vyhral v gastronómii populárnu cenu Worldchefs Hans Bueschkens Young Chef Challenge a jeho Instagram sleduje takmer 400 tisíc fanúšikov dobrého jedla. S Miou podľa všetkého tvoria pár od augusta 2018.

Mia Khalifa s priateľom Robertom Sandbergom

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D