Reality šou Farma práve ponúka divákom svoju desiatu sériu a ako je pri tomto programe zvykom, teší sa obrovskému záujmu verejnosti. Pokiaľ aj vy patríte k divákom Farmy, zrejme vás bude zaujímať, kto by mal byť prvým finalistom práve prebiehajúcej série. 

10. séria reality šou Farma sa už nenakrúca, na našich obrazovkách však bude bežať ešte zhruba mesiac. Súťažiaci dostali prísny zákaz zverejniť akékoľvek informácie z pozadia tohto projektu, ale pred pár hodinami zrejme praskla veľká novinka. Portál Hitky.sk totiž priniesol informáciu, podľa ktorej sa mal Juraj Solčanský vyjadriť, že súťažiaci majú spoločnú skupinu na sociálnej sieti, kde pravidelne komunikujú.

Čo je však dôležitejšie, Juraj prezradil, kto je jeho favoritom na celkového víťaza. Označil za neho Milana Vysokaia. Nakoľko Juraj je neustále v kontakte s Farmármi, s najväčšou pravdepodobnosťou vie, kto sa dostal úplne najďalej. Práve preto je podľa mnohých Milan teda neoficiálne prvým prezradeným finalistom desiatej série Farma.

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D