Muži priťahujú ženy rôznymi vecami a, samozrejme, každej z nich sa páči niečo iné. Avšak na základe niekoľkých výskumov môžeme vo všeobecnosti povedať, aké typy mužov ženy uprednostňujú. Dobrou správou je, že niektoré z ich požadovaných kritérií môžete dosiahnuť aj vy, tou zlou, že niektoré sa naučiť alebo získať nedajú, čo je aj jeden z dôvodov, prečo sa vynašla whisky…

1. Piercing, tetovanie a jazvy

Kto dnes nie je potetovaný, nemá piercing, zaujímavú náušnicu alebo jazvu v tvare penisu, ten u žien stráca na atraktivite. Našťastie je toto jedna z vecí, ktorú môžete zmeniť a vašu vyvolenú rýchlo zaujať.

2. Money, Money, Money…

Štúdia evolučného psychológa Davida Bussa ukázala, že ženy z 37 rôznych kultúr po celom svete hľadajú u svojho partnera hlavne finančné zabezpečenie. Zlatokopky majú teda všade. Dokonca aj v takej ďalekej Zambii ženy milujú viac peniaze ako vašu dušu.

money-wallpaper

3. Hlboký hlas

Ženy oceňujú fyzickú symetriu a hlboký hlas, pretože sú to známky dobrého zdravia a dobrých génov pre hordy detí, ktoré chcú s vami v neposlednom rade splodiť. Čím máte hlbší hlas, tým väčšia je pravdepodobnosť, že ženu zaujmete.

4. Výška

Čím vyšší, tým lepší. Ako hovorí jedno porekadlo: Vysokí muži zarábajú viac peňazí a majú viac detí. Nízki muži sa snažia dobyť Európu.

5. Trup do tvaru V

Jednoducho povedané, treba na sebe makať. Ak vyzerá vaše telo ako niekoľkokrát zjedený puding a kvôli bruchu si nevidíte nohy, alebo naopak, je vám vidieť všetky kosti, máte smolu. Je to čudné, ale toto sa ženám vôbec nepáči!

sval

6. Zmysel pre humor

Ženy sa chcú baviť! Nie na trápnych vtipoch a príhodách z vášho posledného záťahu, ale chcú sa baviť dôstojne. To, že ste vypili 10 pív a potom sa povracali na kamaráta, je dobrá príhoda na pánsku akciu, ale nie na rande.

7. Vôňa

Neexistuje univerzálna vôňa, ktorá by sa páčila všetkým ženám, ale štúdie ukazujú, že nežnejšie pohlavie môže z vašej vône zistiť toľko vecí ako z vášho hlasu. To je dôvod, prečo by ste nemali maskovať svoju prirodzenú vôňu silným telovým sprejom. Ak to teda chcete risknúť.

Man trying to seduce his wife

8. Jej minulosť

Ženy si na základe získaných skúseností vyvárajú počas svojho života mentálnu „mapu“ lásky. Táto vec sa začína tvoriť už v ôsmich rokoch. Ak teda nemáte strach zo zákonov, môžete to skúsiť u nejakej mladej a mentálne nepoškvrnenej. U starších a skúsenejších adeptiek môžete zistiť, čo sa im v minulosti stalo a čomu sa radšej vyvarovať.

9. Dôvera

Len málo žien to ťahá k mužom, ktorí majú tendenciu byť neverní a nespoľahliví. Väčšina dám chce mužovi dôverovať a spoľahnúť sa naňho v každej situácii.

Zdroj: mademan.com