Život každého z nás sa skladá z istých míľnikov. Prvé slovo, prvé krôčky, prvý zúbok, prvý deň v škôlke, prvý deň v škole, prvá láska, prvá pusa, prvé intímnosti. Ten prichádza u niekoho skôr, u iných zasa trochu neskôr. Niektoré celebrity však prezradili, kedy prišli o svoj vienok oni a v niektorých prípadoch ide o zaujímavé čísla.

Paris Hilton

Mala 15 rokov a jej prvým bol Randy Spelling, vtedy sedemnásťročný brat slávnej Tori.

Steven Tyler

Vlastným menom Steven Victor Tallarico, autor skladieb, známy predovšetkým ako spevák a líder americkej hardrockovej kapely Aerosmith, prišiel, vraj, o panictvo v siedmich rokoch. Bez komentára!

Johnny Depp

Známy hollywoodsky herec, ktorý sa preslávil účinkovaním v množstve filmov, prišiel o panictvo v 13 rokoch.

Kelly Osbourne

Táto, aj keď možno pre niekoho extravagantná, krásna speváčka prišla taktiež o panenstvo v trinástich rokoch. Potom sa bála, že je tehotná, ale, našťastie, nebola.

Dustin Hoffman

Sedemdesiatdeväťročný herec, ktorý hral taktiež v nespočetnom množstve filmov, mal prvý rošošo v pätnástich.

Britney Spears

Ani túto spevácku krásku netreba nijako zvlášť predstavovať. Vieme o nej všetko, možno až na to, že o panenstvo prišla v štrtnástich rokoch. Keď začala chodiť s Justinom Timberleakom, všetkým tvrdili, že je panna a všetci sme im to niekoľko rokov žrali. A teraz už viete o Britney naozaj všetko!

Angelina Jolie

Herečka, ktorá to po prevalení Bradovej nevery momentálne nemá zrejme najľahšie, kedysi prezradila, že sa prvýkrát milovala v štrnástich a s priateľom sa dokonca porezali nožom, aby sa viac prepojili. Zaujímavé.

https://www.instagram.com/p/BOpgQjGBZHG/?taken-by=angelinajolieofficial

Katy Perry

Známa americká hviezdička kedysi začínala ako gospelová speváčka. O panenstvo prišla v šestnástich rokoch v aute. Aké americké!

Zdroj: koule.cz, youtube.com | Foto: instagram.com, facebook.com