Jedna z najväčších a najnavštevovanejších p*rno stránok zverejnila svoje štatistiky. Odhalené čísla sú naozaj ohromujúce!Ak ste viac či menej pravidelným návštevníkom P*rnhub, aj vaše kliky sa pričinili o to, že stránka dosiahla za rok 2014 neuveriteľných 79 miliárd videní, čím presiahla minuloročných 63,2 milárd!

pornhub

Krajiny s najvyššou návštevnosťou P*rnhub

20 krajín, z ktorých P*rnhub zaznamenal najvyšší počet užívateľov. Na čele stojí USA, Veľká Británia a Kanada.

2-pornhub-2014-top-traffic-country

Najvyhľadávanejšie obsahy na P*rnhub

Ľudia bažiaci po p*rne si na stránke najviac vychutnávali videá, v ktorých vystupovali “tínedžeri”, lezbičky a nakoniec zrelé ženy, takzvané “mamy co bych píchal” alias MCBP, čo sa v angličtine nazýva MILF – mother I’d like to fuck.

pornhub-2014-top-searches-world

Najvyhľadávanejšie obsahy na P*rnhub v TOP 20 krajinách

V nasledujúcom grafe môžete vidieť rebríčky najsledovanejších p*rno obsahov v krajinách, ktoré trávia najviac času na P*rnhub.

pornhub-2014-top-5-searches-country

Najobľúbenejšie p*rno herečky na P*rnhub

Tak čo, je vám niektorá z nich známa? Možno aj vďaka vám sa tieto princezničky stali kráľovnami P*rnhub.

pornhub-2014-top-pornstars

Najsledovanejšie videá na P*rnhub

Získať tento titul na webe s toľkými tonami videí je naozaj česť. Ak ste ešte žiaden filmík z rebríčka nevideli, napravte to a sami usúďte, či im toto umiestnenie právom patrí.

pornhub-2014-top-5-viewed-videos

Najvyššia sledovanosť na P*rnhub

Tento graf zobrazuje krajiny, ktoré najviac sledujú P*rnhub, no zároveň aj mesiac a deň, kedy sú ich obyvatelia najviac a najmenej nalepení na obrazovkách svojich počítačov či smarfónov.

pornhub-2014-top-day-month

Čas strávený na P*rnhub

Opäť tu máme TOP 20 krajín a pri nich aj konkrétne časy, ktoré ich obyvatelia strávia pri pozeraní p*rna. Tak čo, kde sa vidíte vy?

3-pornhub-2014-time-per-visit-world

Mužskí verzus ženskí užívatelia P*rnhub

Ak ženy tvrdia, že nepozerajú p*rno, tu máte jasný dôkaz, že áno. Síce nie toľko ako my, ale podľa tejto štatistiky si môžete porovnať, čo na P*rnhub najčastejšie vyhľadávajú (a pri čom si klikajú na myšku) ony a čo my.

2-pornhub-2014-gender-demographics

Najčastejšie využívané médium pri sledovaní P*rnhub

Tento údaj hovorí o tom, že užívatelia si najčastejšie vychutnávali erotické videá na svojich smartfónoch 45 % (predsa len sa s ním dá zaliezť hocikam), o jedno percento menej si vyslúžili klasické počítače a na treťom mieste s 11 % skončil tablety.

3-pornhub-2014-device-traffic

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)