Hoci ste tým najčestnejším mužom na svete, v niektorých situáciách je lepšie buď mlčať, alebo zvoliť nejakú diplomatickú odpoveď, a vôbec najlepšie je klamať. Vaše nežné polovičky majú totiž celý arzenál zákerných otázok, na ktoré sa fakt neoplatí odpovedať pravdivo. V opačnom prípade riskujete prinajmenšom hádku alebo rovno rozchod. Stojí vám to zato?Miláčik, nepribrala som?

Pozriete na ňu a máte chuť povedať jej, že vám začína pripomínať medvediu samicu. Zadržte! Ona totiž od vás chcela počuť, že vás stále vzrušuje a z jej oblých tvarov ste hotový. Že sa vám takéto klamstvo najhrubšieho zrna bridí? Tak jej skúste povedať to o tej medvedej samici a máte postarané o poriadny cirkus. Nehovoriac o tom, že v posteli to bude bledšie ako bledé. Teda, keď ešte vôbec niečo bude.

Koľko si ich mal predo mnou?

Jáááááááj, dievča, keby si ty tušilo! No ale tak hádam jej nezavesíte na nos, že vám posteľou prešlo toľko žien, že ste stratili prehľad o počte. Aj keby bola podobnej sorty, toto určite počuť nechce. V prípade, že ste mali pár dlhodobejších známostí, nemáte v podstate čo tajiť. Aj keď… Napríklad taká puritánka najhrubšieho zrna od vás možno očakáva, že ste panic. Asi najlepšie je tvrdiť, že ste ich mali tak nanajvýš päť. Toto číslo dokáže stráviť asi každá.

Chceš mať so mnou dieťa?

Máte ju rád, je s ňou sranda a v posteli ste ešte lepšiu nemali. Ale deti sú to posledné, čo vám v súvislosti s ňou napadne. Možno si ešte vôbec neviete predstaviť, že by ste mali byť otcom a možno aj áno, ale nie s ňou. Rozmýšľame, čo by sme vám asi tak poradili, ale neprišli sme na nič svetoborné. Možno len – miláčik, no nie je nám takto dobre?

Tehotná žena a muž

Páči sa ti moja kamoška?

No skúste vašej žene fľochnúť do tváre, že vás jej kamoška neskutočne rajcuje a prekotili by ste ju jedna radosť. Riskantné je povedať jej už len to, že je to pekná baba, ale že vy milujete len ju. Zaručene jej to začne vŕtať v hlave a zbystrí pozornosť zakaždým, keď sa jej pekná kamoška objaví vo vašej blízkosti.

Chutilo ti?

Pokiaľ ste natrafili na zdatnú kuchárku, ktorá vie fakt fantasticky variť, vychváľte ju do neba. Ale keď je vaša drahá kuchynský antitalent a máte chuť vykríknuť, že tie cestoviny sa nedali jesť, boli rozvarené, nedochutené a napínalo vás z nich, zadržte! Keď už nie jedlo v žalúdku, tak aspoň slová. Aj keď niekde v kútiku duše cíti, že to, čo vám naservírovala, sa ani jedlom nazvať nedá, očakáva aspoň ocenenie svojej snahy. Tak jej ho dajte. Pre pokoj v rodine.

Páčia sa ti moje šaty?

Máte chuť povedať jej, že oveľa viac sa vám páči bez nich, že? Lenže ona vysolila neskutočné prachy len preto, aby vás nimi očarila. Tak jej tú ilúziu neberte a pochváľte jej ten kus látky, ktorý zahaľuje jej dokonalé telo.

Čo si myslíš o mojich rodičoch?

Absolvovali ste u nich niekoľko trápnych návštev a myslíte si o nich svoje. Jej matka vám pripadá ako stará despotka, otec ako typický slovenský podpapučník, ktorý svoj neutešený stav zalieva v dedinskej krčme. Lenže to svojej milovanej povedať nemôžete, lebo sú to ľudia, ktorí jej darovali život, vychovali ju, skrátka – je to jej najbližšia rodina. Ideálne sú neutrálne frázy typu – sú celkom fajn.

Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)