Typický konzument filmov pre dospelých, teda pokiaľ taký existuje, si myslí, že herci a herečky z péčka sú akousi odrodou superhrdinov. V týchto filmoch vidíme kopec dychvyrážajúcich scén, no keď príde na lámanie chleba doma vo vašej spálni, realita je zrazu celkom iná. Prečo je to tak? Vysvetlíme si to v nasledujúcich siedmych bodoch!1. Je to len film

Áno, drvivá väčšina filmov pre dospelých sa drží presne určeného scenára. Dokonca aj amatérsky pôsobiace videá sú väčšinou hrané tak, aby pôsobili neprofesionálnym dojmom. Úlohou týchto filmov je dostať divákov na vlnu vzrušenia. A presne o to režisérom péčka ide. Áno, filmy pre dospelých majú vlastných režisérov, ktorí riadia celé natáčanie. Dokonca sa v tejto brandži odovzdáva aj špeciálna obdoba Oscarov. Ale to ako správni honelníci určite viete. ;)

2. Vidíte len výsek reality

Viete, že natáčanie takejto snímky je poriadne namáhavé? Pripusťme si, že herci tam majú poriadne veľké klády. Na druhej strane to ich filmové partnerky už poriadne ani nevzrušuje. Náradie tejto veľkosti vidia neustále a sú rady, keď to majú za sebou. A muži? Tí v tomto biznise hltajú modré pilulky pravidelnejšie ako cukríky.

3. Čím väčší, tým lepší

Tak toto si hovorí jedine producent, nie samotná herečka. Scény s jej bolestivou grimasou určite neuvidíte, sú vystrihnuté, pretože sa nehodia a kazia celkový dojem. Niekedy dokonca môžete zahliadnuť slečnu, ako svojho partnera rukou odtláča, aby tak obmedzila prírazy kolegu, búchača, na minimum. Proste ju to bolí!

penis5

4. Maratónske orgie

Scény, ktoré trvajú polhodinu alebo hodinu? V nezostrihanej verzii sú pauzy na odpočinok, jedlo, pitie, lubrikáciu, toaletu atď. Profesionáli si taktiež do svojho nástroja pichajú špeciálny preparát, ktorý oddiali ejakuláciu a orgazmus ako taký. Nedajbože, sa vrcholná scéna režisérovi nepáči. To ju potom musia točiť odznova a maratón začína od začiatku!

5. Spontánny anál

I keď to tak vo filme nevyzerá, nie je na tom nič spontánne. Bez toho, aby sme zachádzali do úplných podrobností, herečka je pri tejto scéne vyhladnutá ako somálsky bezdomovec a ráno pred natáčaním mala viac klystíru ako obyvatelia domova dôchodcov za celý mesiac.

6. Vášeň

V podstate žiadna neexistuje. Väčšina účinkujúcich je v péčku len kvôli peniazom, nezávislosti, nejakej pochybnej sláve a až nakoniec kvôli samotnej súloži.

7. Pohlavné choroby

Je to problém. Aj napriek všetkým vyhláseniam o ochrane a testoch sú choroby v tomto biznise bežnou vecou. Herci súložia tak veľa (bohužiaľ, aj bez ochrany), že matematická pravdepodobnosť nákazy smeruje k výšinám. Preto sa možno na ich divadielko pekne pozerá, no realita na infekčnom oddelení je trochu iná.

Zdroj: Koule.cz, Youtube.com | Foto: Koule.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).