Letná dovolenková sezóna pri mori sa skončila. Opäť sa vraciame do kolotoča povinností aby sme o rok mohli vyraziť k moru so víziou super dovolenky na ktorej aj tak nebudeme mať pokoj lebo vždy sa nájde niečo čo nás do istej miery naštve alebo polezie na nervy. Toto je 7 naj kazičov dovoleniek, ktoré sa vám už určite stali. 

1. Keď máte chuť na dobrý drink a donesú vám v plastovom pohári lacný zafarbený oranžový džús s niečím čo chutí iba zďaleka ako vodka.

drink

2. Keď si konečne ľahnete na lehátko, že si dáte pol hodinku ale okolo vás stále behajú, vrieskajú a plačú deti. Ošpliechajú vás 50 krát aj napriek tomu, že do bazéna sa skákať nesmie, zhodia pohár ale rodičia sa tvária, že je to úplne v poriadku.

bazen-leto-kupalisko-spliechanie

3. Keď si spokojne natriete celé telo, že tento krát sa už nespálite ale aj tak sa nájde miesto na tele ktoré vás bude večer štípať.

dovolenka , leto

4. Keď si chcete po celom dni dýchnuť s plastovým drinkom a premotivovaný animátor vás vtedy začne otravovať s aktivitou, ktorú keď odmietnete tvári sa akoby ste mu zabili matku.

animator

5. Ľudia na vás hovoria cudzím jazykom a vy musíte premýšľať v akom jazyku im odpovedať a či sa pani učiteľka na maturite nemýlila keď vravela, že z vás nič nebude.

dievcatko

6. Keď musíte čakať na recepcii kým vás konečne ubytujú lebo ešte nemajú upratané izby ale inak každé ráno o 9 vás už budí upratovačka, že chce upratať.

dovolenka

7. Personál na vás zazerá keď si vynášate na pláž tanier s 3 hranolkami akoby ste nimi išli nakŕmiť celý svet.

hranolky