Ste typ, ktorý nemá rád v se*e rutinu? Nie ste len za pravú romantiku v posteli? Alebo vás “sladkosť” omrzela a chceli by ste vyskúšať niečo nové a vzrušujúce? Niečo, čo vám zdvihne adrenalín, rozbúcha srdce a prekrví “mozog”? Skúste teda s vašou polovičkou, friends benefits, známou vymeniť nudnú posteľ či auto za nové inšpiratívne netradičné miesta plné vzrušenia.Že vám to už niekedy napadlo, ale nikdy ste sa k tomu neodhodlali? Možno práve naše miesta vás dokážu nabudiť a pomôžu vám oslobodiť sa zo všednosti a vhúpnuť do zmyselného sveta se*u, v ktorom aj miesto hrá svoju rolu.

Spovedali sme obe pohlavia, čo by sme aj radi zdôraznili, keďže určite mnohým členom mužského publika už pri čítaní titulku skrsla myšlienka, že nasledujúce tipy budú opäť len zo života mužov. Tak tentokrát ste na omyle! Aj my ženy totiž v sebe máme diablika, ktorý vie našu predstavivosť pretransformovať do reality.

Že takých na svete je málo? Ďalší omyl! Vedzte či nie, každá jedna žena má hriešne myšlienky, predstavy a sny, ktoré by aj rada uskutočnila, len sú faktory ako hanblivosť, nedostatok sebavedomia, mylná predstava o sebaúcte či názory spoločnosti a jej “povesť”, ktorá bránia v realizácii jej túžob. A práve pri oslobodení od týchto konvencií a zábran jej práve vy muži môžete pomôcť. Teda keď to náhodou nie je medzi vami naopak a vy ako tiché myšiatko máte dočinenia s čerticou, ktorá netrpezlivo dychtí po takomto zmyselnom svete.

Tak či onak, tu je pár inšpiratívnych, niektorých až morbídnych miest, ktoré vám ukážu, že nič nie je nemožné, ak túžba zavelí. :)

JAZDA AUTOBUSOM

vášeň v autobuseCestujete do školy či práce autobusom? Čo tak si nudnú jazdu okoreniť se*om v “peťke”? Nemožné? Zvrhlé? Pre niektorých z nás nie. Veď ak je poloprázdny autobus, začiatky se*u za vami a s polovičkou už máte vycíbrene sebaovládanie, nič nie je nemožné. Už sa len tomu poddať a čerešničkou na torte bude pre vás ten stúpajúci adrenalín z pocitu verejného miesta, kde vás vždy môže niečo alebo niekto prekvapiť.:) Avšak nikdy to neskúšajte, ak nemáte určité levely ovládania za sebou. Vtedy by ste mohli spôsobiť ujmu na psychike nielen sebe, ale aj tomu vodičovi vpredu, ktorý vás ma šťastne dopraviť domov. :D

TRIBÚNA FUTBALOVÉHO ŠTADIÓNA

tribúna futbalového štadiónuAk ste fanúšikom futbalu, sám ste futbalistom či si radi užívate podujatia konajúce sa blízko futbalového štadiónu, tak tento tip je práve pre vás. Že sú tam chladné nepohodlné sedačky a že vás hocikto môže vidieť? Ale choďte! O tom to práve je! To je to pravé “orechové”. Nehovoríme, že pohodlie nie je na prvom mieste, ale ak príde chuť rozdať si to, tak to ide všade. A navyše, ak je tma, na tribúnu doliehajú len okolité tlmené svetlá,  rozhovory ľudí sú niekde v diaľke, práve vtedy je chvíľa na skutočnú romancu.

A ak nás čítajú aj dámy, ktoré majú futbalistu a chceli by mu splniť jeden zo snov, jednoznačne choďte do toho! Neoľutujete! Posteľ to síce nebude, ale on bude určite v siedmom nebi, ak sa miesto vašich radovánok, doteraz vymedzené teritóriom za dverami spálne, razom zmení na takýto spontánny návrh. A ak sa uvoľníte, na svoje si prídete aj vy, pretože ten pocit vzrušenia stoji zato!

KANCELÁRIA ÚRADNÍČKY

Výmysel? Taktiež sme si mysleli. No je to tak. Aj takéto priznanie sa nám podarilo získať. A to dokonca nešlo o se* medzi rovnocennými kolegami ani kolegami na rôznych postoch, ale medzi dvoma úplne neznámymi ľuďmi v pozíciách klient a úradníčka, ktorých iskra túžby vohnala do kolotoča neresti už na piatom pracovnom stretnutí. Bolo to istotne veľmi vzrušujúce, navyše po zistení, že vo dverách nebol kľúč.:)

Tak vidíte, aj každodenne nudné vybavovanie úradných papierov sa môže razom zmeniť na niečo príjemné, len musíte mať šťastie. :) Avšak neskúšať, ak nie ste skúsený lovec a neviete dokonale čítať reč tela! Vtedy vás to môže stáť skutočne veľa.:)

BALKÓN ZA DENNÉHO SVETLA

sex na balkone

Zažili ste s polovičkou krásnu romantickú noc a najradšej by ste si ju zopakovali, ale trošku v inom tóne? Čo takto sa hneď za rána nakopnúť veľkou dávkou energie v podobe odviazaného se*u priamo na balkóne vášho bytu? Že všade naokolo bývajú vaši susedia a nikdy neviete, kto vás môže špehovať prostredníctvom okna cez záves? A čo? Vzrušenie je tým väčšie, čím väčšia je pravdepodobnosť vášho prichytenia pri čine. Ten pocit adrenalínu v krvi by sa dal pokojne porovnať s adrenalínom v nejakom športe. Vo vašom tele sa uvoľnia hormóny a vás potom naplní pocit šťastia. Navyše, ak máte čo to v se*e za sebou, viete to urobiť tak, že nikto si nič nevšimne a všetci budú mať pocit, že si s polovičkou užívate krásne ráno vo dvojici a načerpávate energiu z čerstvého vzduchu. Najdôležitejšie je ale mať toho na sebe zdanlivo čo najmenej, aby ste nestrácali čas, alebo mať odev, ktorý vám bude čo najmenej zavadzať.

Autobusové a vlakové zástavky

autobusova zastavkaTak tieto miesta sú podľa nášho prieskumu jednými z najvyužívanejších miest na se*uálne uspokojovanie aj napriek tomu, že aktéri sú si od začiatku vedomí, že je veľmi malá pravdepodobnosť, aby sa im práve tu podarilo navzájom v plnom rozsahu uspokojiť. Zväčša to končí len pri masturbácii. No aj tu sa však nájdu výnimky, ako naplniť plán úplne. Stačí si len vyhľadať málo frekventované zástavky, najmä malé a staré zástavky v blízkosti dedín, tam je to priam geniálne. Je len veľmi maličká šanca, že vás tam niekto prichytí, pokiaľ viete, kedy tam chodí vlak. Lenže netreba zabúdať ani na časť populácie v mladom veku, ktorá takéto miesta využíva častokrát na iné činnosti. Takže najlepšie – čím najodľahlejšie, tým viac súkromia pre vás.

Posilňovňa

Medzi nami, rovnako ako i v iných spoločnostiach, sa nájdu jedinci, ktorí svoje telo trénujú aj pri inej činnosti, ako je se*. O čom svedčí aj priznanie ďalšieho z opýtaných, ktorý cvičí často, cvičí rád, tak prečo nespojiť príjemné s užitočným. Po takomto maratóne stačí už len sprcha a posteľ a môžete byť so svojím výkonom nadpriemerne spokojný.

Výhodou je, ak ste vy sám personálom v posilňovni. Vtedy môžete na svoju hru okrem šatní využiť aj iné priestory. Len musíte byť opatrný – oči šéfov môžu byť aj tam, kde ich nečakáte.

Cintorín

cintorinMorbídne, nechutné či nepredstaviteľné? No aj takto by sme mohli definovať toto miesto. Ak ste veľkými náboženskými nadšencami alebo tieto miesta pre vás predstavujú nekompromisné tabu, cintorín pre vás určite nebude. No keď ste ten typ, ktorý sa drží hesla “žijeme len raz a naplno”, môžete pouvažovať aj o ňom. Avšak musíte nájsť človeka na rovnakej vlne ako ste vy sám. Len vtedy to pôjde. I keď sa zdá byť miesto plné hrobov ako hrôzostrašné, celkovo tu vládne pokoj a nemá vás čo vyrušiť. Jedine, že vy sami vyrušíte tých ostatných :D Hlavne pozor na babičky a dedkov, ak im nechcete spôsobiť infarkt alebo doživotnú traumu a sebe prekliatie, ktoré vám určite nekompromisne venujú.

Foto: horrormoviesuncut, aktuality, facebook