Leto prichádza a s ním aj čas voľna, dovoleniek, slniečka, pivečka, vody a slečien v plavkách. Napriek tomu si však každý z nás určite nájde čas na to, aby si pozrel nejaký film. A práve týchto 7 filmových noviniek by mal toto leto zhliadnuť každý chlap!Podfukári: 2. dejstvo

Štyria iluzionisti (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan) sa vracajú na scénu, aby na svojom celosvetovom turné všetkým vyrazili dych. Okrem spomenutej štvorice si vo filme zahrajú aj Morgan Freeman alebo Daniel Radcliffe. V našich kinách môžete tento film vidieť od 16. júna.

Legenda o Tarzanovi

Tento príbeh o Tarzanovi nezačína tým, že malého chlapca sa v džungli ujmú opice. Z Tarzana je bohatý John Clayton III, Lord Greystok, ktorý sa však jedného dňa musí vrátiť do džungle kvôli obchodu. Vtedy však John (Alexander Skarsgård) ešte netuší, že celé jeho poslanie do Konga bol len podraz. Legenda o Tarzanovi do našich kín dorazí 7. júla.

Centrálna inteligencia

Americká komédia, v ktorej si hlavnú postavu zahral obľúbený Dwayne Johnson, sa v našich kinách začala premietať 16. júna. Dwayne si zahrá Boba Stonea, ktorý v školských časoch býval šikanovaný spolužiakom Calvinom. Títo dvaja sa po rokoch stretnú a Calvin, neúspešný úradník znechutený zo života, nemôže uveriť tomu, že z Boba sa stal agent CIA. Všetko sa zvrtne v momente, keď sa Bob rozhodne prespať u svojho niekdajšieho spolužiaka.

Star Trek Beyond

Dobrodružný sci-fi film o posádke lodi Enterprise, ktorá čelí najväčšej výzve vo svojom doterajšom živote, príde do našich kín 18. augusta. Hlavné úlohy si v tejto novinke zahrali Chris Pine a Zachary Quinto.

Jednotka samovrahov

Hviezdami obsadený film Jednotka samovrahov hovorí príbeh o tajnej vládnej organizácii, ktorá vytvorila skupinu zločincov. Tá dostala prezývku Jednotka samovrahov, pretože občas sa niektorí z akcie nevrátia. Jej členovia si splnenými úlohami skracujú trest odňatia slobody. Film uvidíme v našich kinách 4. augusta.

War Dogs

Americká komédia s neoficiálnym názvom Týpci a zbrane dorazí do našich kinových končín 18. augusta a jednu z jej hlavných postáv si zahral aj známy Jonah Hill. Dvaja obchodníci so zbraňami získali obrovskú zákazku na dovoz zbraní americkým spojencom do Afganistanu, ale tam sa následne všetko poriadne zvrtne.

Ben Hur

Túto historickú drámu má na svedomí kazašský režisér Timur Bekmambetov, ktorý natočil napríklad snímku Abraham Lincoln: Lovec upírov. Dej filmu Ben Hur sa odohráva v 1. storočí v Ríme a podobne ako u dvoch predchádzajúcich filmov s rovnomenným názvom pochádza jeho príbeh z knihy Ben Hur: Príbeh z čias Krista, ktorá vyšla v roku 1880.

Video: YouTube.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D