Zabudnite na články typu “Zmeň na sebe týchto 100 vecí a zbalíš ju”. Takto to nefunguje. Balenie žien, rovnako ako aj samotný život, je postavené na jednoduchom princípe, chlapi sa delia na víťazov a looserov, nič medzi tým.Je úplne jedno čo robíte, kde bývate, ako vyzeráte, či odkiaľ pochádzate. To jediné na čom záleží je, či ste víťazom svojho života alebo jeho porazeným. Ženy milujú víťazov pre týchto sedem dôvodov.

Uvoľnenosť

Víťazi nemajú potrebu sa pretvarovať, víťazi nemajú potrebu sa povyšovať a niekoho ponižovať. Víťazi sú sami sebou a ak už niekomu niečo dokazujú, tak iba a výhradne sebe!

Zbytočne sa neospravedlňujú

Víťazi nikoho neosočujú ani neurážajú, hovoria len svoj názor a za tým si stoja. Nezaujíma ich názor okolia na ich názor, rovnako tak ich nezaujíma, či sa tá kočka urazila, naštvala alebo rozplakala. Povedali len to, čo si myslia a vedia, že je to len ich subjektívna pravda. Ak sa tým niekto nechá rozhodiť, je to jeho problém.

Majú “gule”

Víťazmi sa stávajú ľudia, ktorí sa neboja, ktorí to v živote risknú, ktorí urobia to, čo ostatní nie a to ženám imponuje, lebo vedia, že víťaz im môže ukázať svet úplne inými očami ako ten porazený.

7 dôvodov prečo ženy milujú víťazov

Nie je s nimi nuda

Chlapi, ktorí sa neboja riskovať, sa neuspokoja s monotónnym dňom, vzťahom či životom. Chcú spoznávať nové obzory, nové výzvy a nechcú zostávať len doma na gauči. Svet je pre nich jedna veľká obývačka, v ktorej sa oni cítia ako doma a ženy to chcú prežívať s nimi.

Víťazí nepodkopávajú nohy, pomáhajú iným rásť

Ženy nechcú chlapov, ktorí ich budú sťahovať dole. Chcú chlapov, ktorí im umožnia vyrásť, dostať sa na inú úroveň, na úroveň víťazov.

Ich ego nie je labilné

Iba z porazených sa stávajú skutoční víťazi. Víťazi vedia vyhrávať i prehrávať so cťou a to platí aj pri ženách. Ich ego nie je postavené na tom, či ho tá blondínečka bude chcieť alebo nie. Ak ich bude chcieť, majú ďalšie drobné víťazstvo, ak nie,určite sa z toho nepoj**ú.

7 dôvodov prečo ženy milujú víťazov

Neprežívajú prehnane svoj imidž

Obliekanie a imiďž je subjektívna vec každého z nás, víťazi však nelipnú na zovňajšku tak ako porazení. Porazenému záleží na tom, aby mal bezchybný účes, či super štýlové tričko, víťazi to prehnane neriešia. Vedia, že na svete je mnoho krajších a dôležitejších vecí než výzor. Zábava, ženy, peniaze, autá, výhry… :)

Foto: Tumblr.com, Facebook.com, Cloudpix.co

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D