Nehody na pracovisku sa stávajú v každom odvetví, péčkový priemysel nie je výnimka. Jediný rozdiel je v tom, že tieto prešľapy sú o niečo pikantnejšie. Šestica hercov sa pre pánsky magazín rozhovorila o svojich najpamätnejších trapasoch, tak si zaviažte šnúrky a dobre sa ponaťahujte, bude to drsné.Casey Calvert

Jedného dňa som robila análovú scénku, ako zvyčajne. Chlapík a ja je*eme na posteli a všetko ide super. Blížime sa na koniec scény a prejdeme na otočenú kovbojku. Milujem túto polohu! Je to jedna z mojich najobľúbenejších, akurát je o niečo zložitejšia na posteli a uhol môže byť trochu divný.

Takže my šu*áme, točíme video, je to trochu kŕčovité, ale dá sa. Fotograf sedí na druhej strane izby a čaká, kedy príde na radu. A zrazu, fakt to nikto nečakal, partnerov penis vyskočí z môjho zadku. Fotograf kričí. My sa zastavíme. Z riťky mi vyletelo zadkové želé – nie hovienko, taká ta mazľavá priesvitná kombinácia lubrikantu a hlienu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou točenia análovej scény. Keď mu vyskočil penis, tak to vystrelilo fotografovi priamo do oka. Mne sa to zdalo dosť vtipné. Jemu nie.

Ďalšie pikantné trapasy počas natáčania si pozriete na Manforum.sk >>> TU

Derrick Pierce

Moja ženská spoločníčka raz použila špongiu, pretože mala krámy. Robili sme to na psíka a po takých 10 – 12 minútach je*ania som mal vydratú kožu na špičke penisu. Vyzeralo to ako Rudolf penis s červeným nosom.

Ale toto nebola najhoršia časť. Po tom, ako som si uvedomil, že som si ho takto zodral, som sa musel aj tak dokončiť a vystriekať sa. A aby sa tak stalo, tak som musel masturbovať, dokým som nedosiahol orgazmus. Skoro mi tiekli slzy, ako som sa zúfalo snažil skončiť toto hrozné týranie, ktoré na mne páchala vlastná ruka. “Pop shot” sme dosiahli, ale vyradilo ma to na týždeň.

Ďalšie pikantné trapasy počas natáčania si pozriete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: menshealth.com | Foto: menshealth.com, tumblr.com