Už kašlite na tie vychrtnuté krasotinky, ktorým v posteli hrkajú kosti a vezmite si tam radšej poriadnu ženskú, ktorú je za čo chytiť. Toto je 6 top dôvodov, prečo by ste tak mali urobiť. 

1. Sú dostupnejšie

Ženy chodia von zvyčajne vo dvojici, poprípade vo väčšom počte a častokrát so svojimi krajšími kamoškami. Tak nejako podvedome predpokladajú, že hlavný záujem mužov nebude smerovaný priamo na nich, preto ak prejavíte záujem, budú sa cítiť veľmi polichotené a koristi sa len tak nepustia. Je väčšia šancu, že ju dostanete.

2. Nie sú náročné

Nemusíte ju ohurovať svojím BMW ani jej sľubovať zlatý prsteň. Oceňujú úprimnosť a zmysel pre humor. Alebo ak sú už dlho samé, aspoň dobré číslo v posteli.

3. Evolúciu neo****š

V minulosti, ale aj dnes, boli v niektorých krajinách najviac príťažlivé ženy, ktoré mali obalené široké boky. Pripisovala sa im väčšia šanca splodiť a priviesť na svet syna, ktorý mohol odtiaľ vyjsť rovno na koni. :D Boli považované za zdravé a „že se maj“.

4. Šikovnosť a vášnivosť

Väčšina žien, ktoré toho majú na sebe viac, si to aj patrične uvedomuje. Plnšie ženy sa hanbia alebo si nie sú sebou také isté. Preto keď už im ide niekto vyprášiť komín, robia to ako najlepšie vedia. Sú vášnivé, bažia po dobrom čísle a aby ste si ešte dlho pamätali, ako dobre vám to urobili.

5. Radi papajú

Okrem toho, že sa možno drží zásady, že spermie sa nevypľúvajú, určite ako aj ona, aj vám sa môže stať, že po se*e vyhladnete. Ona si určite dá rada niečo dobré s vami a možno aj sama uvarí niečo dobré.

6. Je za čo chytiť

Nemusíte sa báť, že vás budú tlačiť jej bedrové kosti alebo, že sa vám rozpadne keď ju plesknete po zadku. Okrem toho baba bez rici a cici nie je baba.

Foto: mirror.co.uk