Užívatelia fóra Reddit sa rozhodli spísať znaky, ktoré si všimli na ženách v období, keď ich jaskynku už dlhší čas nenavštívil pračlovek s poriadnym kyjakom. Možno i vám pomôžu identifikovať, či susedka, ktorú už roky balíte, potrebuje menšiu výpomoc. :P

Počas flirtovania s vami je nervózna

Niežeby to nevedela, no flirtovanie jej nejde tak dobre ako inokedy. Uhýba pohľadom a ak sa odváži niečo povedať, zvyčajne jej slová znejú pomerne zahanbujúco, ako napríklad: ,,Zabudla som si oholiť nohy, nevadí ti to?“ či ,,Som rozpálená ako sviečka.“

Pri bozkávaní pôsobí vyplašene

Máte z nej pocit, akoby nevedela, čo má presne robiť. Jej jazyk sa pohybuje nemotorne a celkovo je veľmi neistá. Je to spôsobené tým, že sa bozkávať jednoducho zabudla. Nie nadarmo sa hovorí, že tréning robí majstra.

Tečie ako pokazená práčka skôr, než sa čo i len dotknete jej intímnych partií

Pár bozkov na jej šiju a ruka šmátralka sa cíti ako Noe počas potopy? Tak tá to rozhodne dlho nemala. Upozornenie: Jej nohavičky nehádžte o strop – neodlepia sa! :)

Sama vám to povie

Niektoré ženy sa s tým jednoducho nekašlú a svojmu okoliu rady prezradia, ako dlho ich už nikto neobšťastnil. A to i v prípade, že sa téma na S ani medzi vami nepreberá. Zvyčajne však dobu ,,bez“ výrazne skrátia, aby ste si o nich náhodou nepomysleli, že sú v posteli nemehlá. Ak vám tvrdí, že nič nebolo dva mesiace, pokojne to môžu byť i dva roky.

Sprchuje sa 3-krát častejšie než inokedy

Preto, aby sa schladila, to však nie je. Tak ako my muži, i ženy masturbujú, aj keď tvrdia opak. Veľa z nich ale namiesto ručnej práce uprednostňuje prúd tečúcej vody, ktorá im dopadá na miestečko radosti. Schválne, spýtajte sa vašej partnerky alebo kamarátky, ako často si to robí sprchou. Budete prekvapený!

Foto: Giphy, pairade.com