Ak ste na príbalových letákoch vitamínov niekedy čítali o ich blahodarných účinkoch, určite tam nebolo nič ohľadom zlepšenia výkonu v posteli. Preto pre vás máme zoznam prírodných doplnkov stravy, ktoré vás v se*e dostanú z úrovne C na úroveň A!

Vitamín D

Vitamín D je zodpovedný za bunky, ktoré udržujú krvné cievy zdravé. Jeho nedostatkom nemôžu fungovať správne, čo znamená, že krvný obeh v peni*e nie je dostatočný. Štúdie hovoria, že ak ho máte málo, je tu až o 32 % vyššia pravdepodobnosť, že vám hrozia problémy s potenciou.

Krpčiarka šípolistá

Jej tradičný názov “bylinka roztopašného capa” naznačuje, čo táto burina spôsobuje. V minulosti si vraj pastieri kôz všimli, že po spasení krpčiarky boli capy se*uálne oveľa aktívnejší ako inokedy. Číňania ju používajú na zvýšenie libida a liečbu poruchy erekcie už stovky rokov. Tajomstvo tejto bylinky je v tom, že zvyšuje hladinu testosterónu a obsahuje flavonoidy, ktoré napomáhajú k lepšej erekcii.

Vitamín B3

Znížený prietok krvi a zápal sú hlavnými príčinami poruchy erekcie. Vitamín B3 tieto dva neduhy dokáže vyriešiť. Doplníte si ho, ak budete jesť viac arašidov, húb, pečene, morčacích a kuracích pŕs a hovädzieho mäsa.

Ženšen

Ženšen sa už oddávna používa ako afrodiziakum a na liečbu neplodnosti. Ak potrebujete trocha povzbudenia v spálni, určite vám ho odporúčame vyskúšať. Podľa rôznych štúdií dokážu muži vďaka nemu vydržať v posteli omnoho dlhšie.

Ginkgo biloba

Ginkgo je rovnako ako ženšen afrodiziakom. V čínskej medicíne sa už veky vekov používa na zlepšenie toku krvi a kyslíka a na zvýšenie energetickej hladiny a koncentrácie.

Zdroj: maxim.com | Foto: pixabay.com