Slovenský rapper Delik sa raz vyjadril, že je “posledný mohykán v dobe manekýnov”, nuž a niečo na tom bolo pravdy, tých manekýnov je čoraz viac. Toto je 5 vecí, ktoré by nemal robiť žiadny chlap, pretože každý chlap by mal byť chlapom bez ohľadu na to, aká je doba :)   

Kúpelňové selfie

5 vecí, ktoré by nemal robiť žiadny chlap

Chlap sa má v kúpelni umyť, oholiť a navoňať, ale určite by sa nemal fotiť o zrkadlo. Keď už chce vo svojej kúpelni robiť niečo zaujimavé, tak tam vezme frajerku a spolu už vymyslia niečo zaujímavejšie ako trápnu zrkadlovú selfie :P

Urážať sa

Nikdy za žiadnych okolností by sa chlap nemal urážať. Buď ten niekto, čo ho “akože urazil” mal pravdu a vtedy skutočný chlap tú pravdu príjme alebo ju nemal a tak kašle na to. Urážanie sa je doménou násťročných slečien, nie chlapov :)

Obliekať sa “trochu inak”

5 vecí, ktoré by nemal robiť žiadny chlap

Ak chlap nie je teplý, nemal by sa tak ani obliekať. Bodka.

Mať viac kozmetiky ako žena

Telové mliečka, rôzne mastičky, géliky, šminky a make-upy prenechajme radšej ženám. Po prvé sa im to viac hodí a po druhé, vždy budú ženy krajšie ako chlapi :)

Tváriť sa ako akčný hrdina, keď nakupuje v supermarkete rožky a salámu

5 vecí, ktoré by nemal robiť žiadny chlap

V dobe Dieselov, Stathamov, Johnsonov a mnohých iných akčných hrdinov si veľa chlapov niečo dokazuje tým, že sa tvária neskutočne nebezpečne, ale zazerať na šesťročného chlapca, čo do neho nechtiac vrazil v supermarkete, to je ozaj moc :)

Na záver to najdôležitejšie…

… vždy byť sám sebou

Chlap by sa nemal na nič hrať a veriť svojmu vlastnému úsudku a nikdy sa neriadiť nejakým článkom. Článok je len názor autora a každý chlap sám najlepšie vie, či sa ho týka alebo nie :)

Foto: Facebook.com, Depositphotos.com