Mesiac prešiel ako voda a my vám prinášame ďalšiu sériu tých najzvrhlejších učiteliek z celého sveta. Naposledy sme vám priniesli päticu súlože chtivých nešťastníčiek, ktoré sa za svoje excesy so študentami postavili pred súd a ani teraz tomu nebude inak.Znovu sme sa teda posadili k internetu a pozreli sa na zúbky dnešnému zvrhlému školstvu a viete čo? Nájsť kopu nadržaných učiek bolo ľahšie, ako by ste si dokázali predstaviť. Dosť bolo rečí, pohodlne sa usaďte a môžete začať závidieť.

Miroslava Pillerová, Česká Republika – Znojmo

miroslava pillerová

Video s touto žienkou sa po prvýkrát objavilo na internete ešte v roku 2010. Táto blonďatá učiteľka angličtiny si to na snímke rozdávala s podstatne mladším žiakom stredného učilišťa, pričom ich ďalší mladý študent nadšene nahrával na kameru. Nuž, ťažko povedať, či pani učiteľke táto hanba stála za to, nakoľko sa už počas aktu sťažovala “že to bolí”.

Lindsay Mossaro, USA – New Jersey

1228

Táto dračica, ktorá vyučovala deti na základnej škole, bola obvinená zo zneužívania iba 15-ročného študenta. Ku svojmu činu sa priznala po tom, ako chlapcov otec našiel v školákovom mobile oplzlé sms-sky. Mladík si s učiteľkou užíval najmä u nej doma, ale nepohrdol ani rýchlovkou v aute, za ktorú ho, mimochodom, vyhodili z brigády!

Christine Marie Johanson, USA – Oregon

70346

Ešte stále celkom mladá, 35-ročná učiteľka na záskok. Na záskok preto, lebo táto slečna vlastne nebola právoplatnou učiteľkou. Na základnej škole v Oregone ju využívali ako príležitostnú, suplujúcu, učiteľku v prípade ochorenia viacerých zamestnancov. Nuž z tohoto záskoku mal radosť minimálne jeden 15-ročný študent, ktorému pani učiteľka v kabinete poskytovala pomerne nadštandartné služby. Za tento úlet si nakoniec Christine posedela v chládku jeden rok.

Rachel Burkat, USA – Lenoir City

70348

Celkom sympatická Američanka sa po hlave vrhla do romániku so svojim 18-ročným študentom. Bohužiaľ, Lenoir City je malé mesto, ktoré má len 7 000 obyvateľov a ako to už v takýchto mestečkách býva, klebety sa šíria rýchlo. Učiteľka sa síce trestnému stíhaniu vďaka plnoletosti študenta vyhla, avšak na svoju funkciu musela okamžite rezignovať a tiež prišla o učiteľskú licenciu.

Teresa Engelbach, USA – Misssouri

70350

Opäť suplujúca 21-ročná učiteľka zo základnej školy. Tentokrát sa šťastie usmialo na iba 14-ročného žiačika, s ktorým si po dobu dvoch mesiacov užívala doslova všade. Túto zábavku však prerušila policajná hliadka, ktorá učiteľku bez milosti zatkla a postavila pred súd. Mladá Teresa si však napriek tomu môže gratulovať. Zo súdneho procesu sa jej podarilo vyviaznuť s dvojročnou podmienkou.

Čo dodať na záver? Hádam len… kde do čerta sa všetky tieto učky schovávali za našich školských čias!!!

PS: POKRAČOVANIE NÁJDETE TU!

PS2: PREDOŠLÚ SÉRIU ZVRHLÝCH UČITELIEK NÁJDETE TU!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!