Bez problémov zaujať nežnejšie pohlavie, to by si rozhodne prial nejeden muž. I keď pri výbere partnera nie je výzor tým najdôležitejším faktorom, prvý dojem je dôležitý. Žena predsa nepôjde na rande s niekým, kto pre ňu nie je príťažlivý. Ak teda chcete na dámy pôsobiť priam magneticky, tu je 5 spôsobov ako na to!

Vyzerajte zabezpečený

V tomto prípade nejde o to, aby ste pôsobili ako dobrý úlovok pre zlatokopky. Žena sa totiž zaujíma o zabezpečenie rodu. V minulosti boli milovaní muži, ktorí boli lovcami či remeselníkmi, keďže sa dokázali o svoje milované polovičky postarať. Dnes sú znakom pohody, starostlivosti a blahobytu peniaze.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Vyzerajte staršie

Vo všeobecnosti je známe, že ženy neobľubujú mladé uchá. Samozrejme, ak nehovoríme o starších šelmách, ktoré túžia po zajačikoch. Pre krehkejšie pohlavie je omnoho príťažlivejšie elegantné správanie, charizma a skúsenosti. Nemusíte byť šedivý, ale osloveniami “pipka“ či komentármi “pekné kozy“ to rovno zabaľte.

Nehoľte sa

Štúdie potvrdili, že ženy vnímajú mužov so strniskom, alebo aspoň s fúzami, ako omnoho zvodnejších. Porast na tvári totiž považujú za znak kvalitnej mužskej výbavy, čo na ne podprahovo pôsobí. Za najideálnejšie strnisko bolo vybrané desaťdňové – je dosť mužné a zároveň až tak neškriabe pri bozkávaní.

moustache thumbs up GIF

Majte svaly, no nepreháňajte to

V niekoľkých nezávislých výskumoch sa ženy zhodli na jednej veci. Vyšportované telo muža je pre ne signálom dobrej genetickej výbavy. Aj z toho dôvodu považujú svalnaté telo za príťažlivé, ale pozor, kulturistov si až tak nepochvaľujú. Celkovo stačí, ak vyzeráte zdravo a po prejdení desiatich schodov sa nezadychčíte.

Buďte milý, kúpte si psa a noste červenú

Na záver to najlepšie! Trojkombinácia, ktorá rozhodne zaberie. Základom je milý úsmev a výber trička v červenej farbe. Potom už len stačí zobrať svojho psa na prechádzku alebo do parku, hodiť loptičku k dáme, ktorú chcete osloviť, prehodiť pár komplimentov a rande máte isté.

Zdroj: theanatomyoflove.com, huffingtonpost.com, broadly.vice.com  |  Foto: Instagram, Pixabay