Stáva sa vám, že máte chuť na se*, ale ste taký lenivý, že sa vám kvôli tomu nechce vynaložiť žiadnu energiu? Tak to máme dobré správy, pretože existuje niekoľko polôh, pri ktorých nemusíte prakticky nič robiť a aj tak si užijete!Se* môže byť všelijaký, podľa toho, aký si ho urobíte. Môže sa jednať o hodinový tréning vašich svalov ako príprava na olympijský maratón alebo to môže byť tridsať sekúnd blaženosti, ktoré si vyžadujú tak málo pohybu, že môžete popri tom aj spať. Bez ohľadu na spôsob, ktorý si vyberiete. Lenivý se* naozaj existuje a sú mu prispôsobené aj niektoré se*uálne polohy. Nie je na tom predsa nič zlé, se* je se*, nie?

5. Lenivý pes

Toto je variant klasickej polohy na psíka, ale muž môže využiť svoju partnerku ako vankúš, ľahnúť si na ňu a len pohybovať panvou. Musí to byť pre ženu naozaj skvelé, ak vážite cez 200 kíl. Kontakt kože na kožu musí byť príjemný a čo môže byť lepšie, ako teplo ľudského vankúša.

4. Lyžička

Dobrá poloha na maznanie alebo spánok. Podľa toho, čo si vyberiete. Ak ste natoľko unavený, že sa vám nechce ani vstať z postele, jednoducho sa len priblížte bližšie k partnerke, nájdite to správne miesto a máte vyhraté! A ak sa aspoň vaše ruky na niečo zmôžu, kľudne ich využite, pretože tu máte široké možnosti.

3. Opretý pes

Táto poloha závisí na dvoch veciach – na partnerke a na veci, cez ktorú sa nakloní.  Ak máte naozaj chápavú partnerku, nebude jej vadiť oprieť sa o povedzme kuchynský stôl, alebo pracovnú dosku v kuchyni. Vy budete len stáť a žena môže väčšinu pohybov vykonať za vás. Ak si necháte voľné ruky, môžete si pokojne vychutnať pivo, alebo jedlo.

2. Obrátený koník

Túto polohu určite poznáte. Je zaujímavé, že jedna z najlenivejší se*uálnych pozícií pre chlapa môže byť zároveň jednou z najviac prácnych pre ženu. Muž si len ľahne, zatiaľ čo partnerka sa pohybuje. Je to veľa roboty pre ženu, ale málo pre muža, proste ideál. Len sa tam položíte a doslova sa ani nemusíte pozerať na partnerku.

1. Stretnutie tretieho druhu

V tomto prípade nie je tretím druhom tretí človek, to by bola zbytočná práca navyše a to predsa nechceme! Ide o oblečenie, ktoré je vo väčšine prípadov len zbytočným mrhaním času a námahy na jeho vyzlečenie. Takže, jednoducho len rozopnite zips a šup nato! Pripomína to klasický se*, ale máte na sebe šaty. Táto metóda je vhodná vždy a všade…

Zdroj: askmen.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.