Stalo sa vám, že ste spoznali nádhernú ženu, ktorá vás ihneď očarila, no neskôr ste zistili, že je v posteli úplné nemehlo? Týchto 5 tipov vám poradí, ako si s ňou skvele užiť aj tak!Rozprávajte perverzne

Okoreňte si vaše užívanie si použitím zopár vulgárnych slov o tom, aká je vlhká a príťažlivá, ktoré jej budete šepkať priamo do uška. Nielen že ju to rozpáli, ale bude sa v posteli viac snažiť, keď bude cítiť, že z nej chcete vyprášiť dušu.

Nechajte ju navrchu

Najlepšia poloha pre všetky posteľné motyky je na vás. Povedzte jej, že nemusí robiť nič, stačí, ak si len na vás ľahne bruchom nadol. Ona sa nemusí cítiť trápne, že na vás nevie správne “skákať” a vy si užijete jej zadoček vo svojich rukách.

Dajte si jej nohy na vaše ramená

Ak ste natrafili na ženu, ktorá nerada skúša nové polohy a jediná, ktorú praktikuje je misionár, nezúfajte. Existuje stará osvedčená finta, ako si klasiku okoreníte. Jej nohy si umiestnite na vaše ramená. Nielen že bude pre vás užšia, ale dostanete sa do nej hlbšie ako zvyčajne. Skvelá príležitosť, ako čo najlepšie stimulovať jej G-bod a tým z nej spraviť s*xuálnu dračicu!

Nesúložte len v posteli

Vyskúšajte nové netradičné miesta, napríklad sprchu, vanu alebo na stojáka v kuchyni. Pokiaľ si nevie poriadne užiť v posteli, s*x na kuchynskej linke pre ňu bude príjemným prekvapením, ktoré v nej možno podnieti nové myšlienky.

Buďte viac dominantný

Myslíte si, že film 50 odtieňov sivej si získal toľkú popularitu medzi ženami len vďaka erotike? Ste na omyle. Každá totiž niekde v kútiku duše skrýva túžbu, aby sa jej muž poriadne zmocnil a natvrdo ju pretiahol. Splňte jej to, no pozor nech nepresiahnete limit.

10-ways

Zdroj: maxim.com | Foto: lipstiq.com