Určite poznáte tie situácie, kedy si chcete so ženou/frajerkou/milenkou pozrieť film, no akosi sa neviete zhodnúť na žánri. Ona chce romantiku, vy strieľačky a nie, a nie nájsť kompromis. Pri jej výbere sa nudíte vy, pri vašom ona. Existujú však filmy, ktoré by mohli zaujať vás oboch. Možno nie sú až tak komerčne známe, no obsahujú dávku umenia a erotiky, ktorou nepohrdne ani jeden z vás. Tu sú naše tipy! 

1. Drive

Drive bol filmom roku 2011. Miláčik festivalov aj divákov. Je možné, že ste ho videli. Nič ním však nemožno pokaziť, ak ho nevidela ona. Autá, naháňačky a násilie skombinované s romantickou zápletkou a tichým, záhadným hrdinom v podobe Ryana Goslinga. A toho predsa pozná z tej romantickej komédie, čo na nej bola so sestrou! Tento film skóruje vo všetkých bodoch vašich úmyslov. Hurá!

2. Leon

Kto by nepoznal Leona? Zase tu máme tichého a záhadného hrdinu…ale pozor! Je nájomným vrahom a jeho slabou stránkou je malé dievčatko, ktorému zabil rodinu. To znie ako depresia. Lenže naopak, je to romantika ako vyšitá. Leonom každopádne niet čo pokaziť. No a čo, že ste ho už obaja videli? Vy ho proste zbožňujete (verte, že aj ona) a keď vás na konci prichytí s rozcítením pohľadom, bod pre vás!

Prečítajte si tiež: Na týchto weboch môžete sledovať filmy online!

3. Kráľovná Margot /La Reine Margot/

Jeden z najkrvavejších filmov (artovej) histórie, ktorý vás vezme do roku 1572, do udalostí známych ako Bartolomejská noc. Intrigy, romantika, prenádherné kostýmy, ale aj sex a vraždenie. Umelecký film ako má byť! A to ešte nehovoríme o prenádhernej Isabelle Adjani, ktorá vás nadchne oboch.

4. Rojkovia /The Dreamers/

Prichádzame k tým riskantnejším kúskom. Francúzsky film? Áno. Zvláštny ľúbostný trojuholník? Nesmie chýbať. Rozprávaný naozaj pomalým tempom? Jasné! Film vás môže miasť až nudiť, ale čo určite poteší je nahá (áno kompletne) Eva Green a množstvo sexuálnych hrátok. Treba však upozroniť, že aj medzi mužmi. Chuť vám to však určite neskazí. Skôr nastolí tú správnu “revolučnú” náladu.

5. Zväčšenina /Blow Up (nie Blowjob)/

Možno tomuto filmu nebudete rozumieť, možno sa ani jednému nebude páčiť, možno ho v polovici vypnete…čo ním však dosiahnete je, že po výbere tohoto filmu vás už nebude môcť volať ignorantom. Možno sa vám dokonca podarí znechutiť jej snahy na ďalšie výlety do nekonvenčnej kinematografie. A čo je ešte lepšie, obsahuje skvelú scénu s nahými modelkami. Čo môžete stratiť?

Autor: Richard Dubný

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)