Dobrá správa pre všetkých hľadajúich jednoduchý a zároveň efektívny spôsob, ako si okoreniť posteľnú rutinu, ktorá časom akosi stratila tú správnu iskru. Iba zopár slov použitých v niekoľkých vetách môže znamenať rozdiel medzi 5 minútovou nudou v piatok večer a kvalitným se*uálnym životom.

Ľudia sa naučili silu slov podceňovať, komunikácia upadá a mnohí z nás sa obmedzujú iba na krátke smsky či správy cez chat. Nehovoriac o tom, že častejšie používame skratky a smajlíkov namiesto slov. Psychológia nepustí. Komunikovať je pre človeka rovnako dôležité, ako dýchať kyslík. Naučte sa to využiť aj v posteli a sami budete prekvapený, ako kvalita vášho života porastie.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

ÁNO

Ženy sú od prírody priťahované mužmi, ktorí sú sebaistí a rozhodní. Keď chlap hovorí slová ako „áno“ alebo „absolútne“, dáva tým najavo svoju rozhodnosť a istotu. Ak počas milovania začne žena vzdychať, vaše „áno“ jej dovoľuje dosiahnuť hlbšie potešenie. Týmto spôsobom jej uľahčíte cestu k vrcholu.

JEJ MENO

Ženské uspokojenie je vyslovene narcistická záležitosť. Počuť svoje meno jej dáva pocit výnimočnosti. Dávate jej najavo, že je to o nej, že je neodolateľná. Je to ona, ktorá vás vzrušuje. Nie je to o niekom náhodným. POZOR – len nikdy nepovedzte nesprávne meno!

MILUJEM

Nehovorte jej, že ju milujete, keď ju nemilujete, o tom to nie je. Namiesto toho jej povedzte, ako milujete jej telo, ako milujete jej dotyky. Ženy to jednoducho rady počúvajú a znásobí to ich vzrušenie. Slovo milujem má skutočne silný význam. Je veľký rozdiel, ak poviete „páčiš sa mi“ a „milujem to ako vyzeráš“.

ÚZKA

Každá žena chce mať pocit, akoby bola pre svojho muža stále pannou. Ak jej budete dávať najavo, že od toho nie je tak ďaleko, že je tam dole skutočne úzka, to ju uistí, že vás vzrušuje a je vám s ňou dobre. Hovorte jej, ako je tam vnútri perfektná. Oplatí sa.

VLHKÁ

Povedať svojej partnerke, že je tam dole poriadne vlhká, je niečo mimoriadne intímne. Dokonca ani nemusíte čakať, kým skutočne zvlhne. Stačí ak jej to poviete. Mozog niekedy nevie úplne presne rozlíšiť, čo skutočné je a čo nie. Povedzte jej, že je vlhká a jej telo zareaguje tým správnym spôsobom.

Zdroj: maxim.com | Foto: YouTube