Večera pri sviečkach, niečo sladké v tvare srdca či kytica ruží sú stará dobrá klasika, ktorou nič nepokazíte. Určite sa medzi vami nájdu aj muži oplývajúci fantáziou, ktorí majú svoje vlastné grify, ako ženu svojich snov očariť. Nie o tom sme však chceli. Existuje totiž aj zopár fakt blbých nápadov, ktorými si koledujete, v lepšom prípade, o pokazený valentínsky večer, v tom horšom rovno o kopačky.  

 

Opatrne so se*y bielizňou

Takéto prekvapenie si môžete dovoliť len v prípade, že dokonale poznáte miery svojej milej. Pokiaľ jej podarujete krásny kúsok, ale o číslo menší, môže to vnímať ako narážku na svoju miernu nadváhu. Keď od vás dostane o dve čísla väčšiu podprsenku, asi vás nepoteší otázka, či ste ju skúšali na nejakej obdarenej predavačke.

valentinPrečítajte si tiež:
11 tipov na valentínske darčeky, ktoré ju potešia a nestoja veľa

 

Pozor na stejk bary

Poznáte jeden super podnik, kde robia fantastické stejky a pozvanie na valentínsku večeru práve tam, vám príde ako úžasný nápad. Menu máte preštudované zvrchu aj zospodu, vínnu kartu tiež. Neviete sa dočkať, ako si s frajerkou pripijete kvalitným červeným a potom si pochutnáte na skvelých krvavých hovädzích stejkoch. Večer vám môže totálne pokaziť jediná jej veta: Som vegetariánka!

Zradné permanentky

Môžete to myslieť fakt dobre, ale vypáliť to môže katastrofálne! Vaša žena už dlhšie uvažuje o tom, že začne chodiť do fitka a vy jej s tým najlepším úmyslom kúpite permanentku práve na Valentína. S najväčšou pravdepodobnosťou sa vás opýta, či sa vám nepáči jej postava alebo či ste jej chceli naznačiť, že by mala schudnúť. Nevyžehlíte si to ani siahodlhým vysvetľovaním ani argumentom: Veď si chcela začať cvičiť.

Zbabraný Valentín

Kino? Radšej nie

Keď sa rozhodnete pozvať vašu lásku do kina, predpokladáme, že aspoň tušíte, na aký film pôjdete. Pokiaľ máte podobný vkus, pohoda. Horšie je, keď vy sa tešíte na nejaký akčný trhák, ktorý ona pokladá za hlúposť a doslova ho s vami pretrpí. Vyjdete z kinosály, vy sršíte nadšením, ona je znudená a znechutená. No, čo k tomu dodať? Na vášnivé pokračovanie večera to fakt nevyzerá.

Hromadný Valentín

Dáte si rande, priateľke darujete ružu a zamierite s ňou do svojho obľúbeného lokálu. Stretnete tam celú bandu vašich nezadaných kamarátov a príde vám úplne normálne pridať sa. Veselo debatujete, pijete, smejete sa, čas letí a vám vôbec nedopne, že z vás dvoch sa dobre baví len jeden a ona to nie je. Akčnejší typ ženy sa rovno dvihne a nechá vás napospas partii, trpezlivejšia a tolerantnejšia síce vydrží, ale po odchode z baru vám to pekne zráta. Lebo ste to zbabrali a bodka.

Toto je len päť blbých valentínskych situácií  z X možných. Nech už sa vám pritrafí čokoľvek, nevešajte hlavu, máte celý zvyšok roka na to, aby ste si to u svojej drahej vyžehlili. A pokiaľ má zmysel pre humor, na vašich prešľapoch sa pravdepodobne len zasmeje a ocení aspoň vašu snahu. Lebo najväčší trapas je odignorovať Valentína úplne.

Foto: pixabay