Na obrazovkách televízií či na koncertoch ich vidíme vždy dokonalo upravené a príťažlivé. Realita však môže byť celkom iná, než sa na prvý pohľad môže zdať. Toto je päť najnechutnejších celebrít!

Áno, aj známe osobnosti sú len ľudia a aj oni majú právo nevyzerať vždy perfektne. No tipovali by ste na tieto krásky, že sa nesprchujú, špárajú v nose či nesplachujú záchod? No, pravda je taká, že nikto nie je dokonalý a tieto celebrity sú poriadne nechutné.

Megan Fox

Megan Fox bonzla samú seba. Priznala, že skoro vždy zabudne spláchnuť záchod, že nikdy neodkladá svoje oblečenie a nenávidí upratovanie. No, žeby sme jej to odpustili pre jej krásne telo?

Megan Fox 
Foto: Instagram/MeganFox

Britney Spears

Speváčka Britney Spears má síce 37 rokov, no niektoré zlozvyky jej ostali ešte z detstva. Jej bodyguard Fernando Flores na ňu prezradil, že je silná fajčiarka a vždy smrdí po cigaretách. Okrem toho sa neustále špára v nose.

Foto: Instagram/BritneySpears

Julia Roberts

Julia Roberts je celkom známa svojou environmentálnou povahou. Vyzerá to však, že to už celkom preháňa, pretože podľa jej bodyguarda sa skoro nikdy nesprchuje a nepoužíva deodorant. Príroda bude teda možno zachránená, no nosy tých, ktorí sa s ňou stretnú, nie.

Foto: Instagram/JuliaRoberts

Courteney Cox

V seriáli Priatelia si zahrala upratovaním posadnutú Moniku, no realita sa má inak. Podľa jej bývalého manžela Davida Arquettea smrdí ako vodič dodávky. Uff…

Foto: Instagram/Courteneycoxofficial

Miley Cyrus

Ani speváčka Miley Cyrus nemá úplne najlepšie návyky. Podľa všetkého je jej dom plný psích hovienok, moču a zbytkov z fast foodu. Nehovoriac o bordeli z nedojedeného jedla či neumytého riadu. Miley, asi by to chcelo upratovačku!

Foto: Instagram/MileyCyrus

Zdroj: Ranker.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.