Je už akýmsi zákonom prírody a hlavne internetu, že všetko, čo je obľúbené je zároveň aj nenávidené. Bieber, Rytmus, čokoľvek, na čo si spomeniete, je niekým milované a zároveň niekým iným odsudzované. YouTube má okrem palcov s významom “páči sa mi to” aj palce smerujúce nadol a tie hovoria “nepáči sa mi to”. Ktoré videá ich ale majú najviac? Budete prekvapený.5. PSY – GANGNAM STYLE

Držiteľ rekordu za najviac videné video celého celučičkého YouTubu (2 626 973 581!!!!!), kontroverzný hit so šialenou choreografiou. Práve ten obsadil piate miesto rebríčka najnegatívnejšie hodnotených videí.

4. CORTANDO O BOTÃO DO YOUTUBE

Netrápte sa, ani my sme najskôr nevedeli, o čo ide. Autorom videa je YouTuber Aruan Felix s takmer troma miliónmi odberateľov a vo videu nepekným spôsobom dehonestuje ocenenie od videoportálu za svoj úspech. Rytmusov Aurel je zrazu citlivé gesto, však?

3. Friday – Rebecca Black

Pieseň Friday s 98 miliónmi prehratí si pri veľkom počte fanúšikov našla aj kopu odporcov. Nemusí to však svedčiť o jej nekvalite, pri tom počte zobrazení sú dva milióny dislikov priam nutnosťou.

2. Official Call of Duty®: Infinite Warfare Reveal Trailer

Ehm, akože prečo? Legendárna hra Call of Duty a trailer na jej novú verziu na druhom mieste? Pravdepodobne palcovali frajerky a mamy hráčov, inak si to vysvetliť nevieme.

1. Justin Bieber – Baby ft. Ludacris

Kto iný ako Justin Bieber sa mohol stať víťazom? Možno Kim Kardashian, ak by začala spievať. Pri takmer jeden a pol miliarde prehratí videa je sedem miliónov negatívnych páčikov ešte slušné číslo. Gratulujeme!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.