Ženy majú obdobia, kedy s radosťou roztvoria nožičky, ale veľmi dobre poznáme aj ich stavy, kedy sa večné vyhovárajú a my musíme ostať nasucho. Avšak tomu dole nie je vôbec ľahké povedať, že dnes zasa nič nebude, keď sme celý deň mysleli len na to, ako si to s dotyčnou rozdáme v kuchyni. A ona vtedy dokáže vymyslieť aj nemožné, aby nás odohnala. Všetky ženy však z rukáva najčastejšie vyťahujú týchto päť výhovoriek,. 

Nie si vôbec romantický

Raz za čas viete prekvapiť, trafiť tú správnu skladbu, pri ktorej jej netreba pripomínať, čo zo seba zabudla dať dole. Ale zas netreba to preháňať, veď keď máte na to chuť, nebudete zakaždým hľadať sviečky alebo púšťať romantický film.

Zase ma bolí hlava

Bolenie hlavy predsa nie je chrípka, takže žiadny problém. Stále tie ženy neprišli na to, že najlepším liekom na boľavú hlávku je orgazmus a nie tie ružové tabletky? Napriek tomu, že im stále pripomíname, že im chceme len dobre, ony stále len opakujú, že na ne neberieme ohľad.

Začínam byť asi chorá

Zmení sa ročné obdobie a už je to tu… Nádcha sa stáva veľkým problémom, pre ktorý nás vie žena odpinkať. Pritom by stačilo poznamenať, že by sme mohli po se*e zájsť do nákupného centra a zázrakom by bola fit aj bez nosných kvapiek.

Nevládzem, som unavená

Raz za to môže upratovanie, inokedy varenie, ktoré vraj našim polovičkám berie energiu. Nevládzu odrazu ani rukami hýbať, no keby sme položili na stôl dámsky časopis, od zvedavosti by aj z postele vyskočili.

Ja chcem ešte spať

Prebudíte ju tým, že sa k nej jemne pritúlite a váš nástroj je už plne pripravený, no ona, bohužiaľ, nezdieľa vaše nadšenie. Dokonca vám pripomenie, že kvôli vášmu chrápaniu sa dobre nevyspala a musí si ešte zdriemnuť. A tak ste práve prišli o ranné naštartovanie pred odchodom do práce.

Jediné, čo vám ostáva, je presvedčiť ju, že v konečnom dôsledku nemáte na ňu žiadne náročné požiadavky, len aby potešila svojho partnera. Veď ako viac vám môže dokázať lásku, ako tým, že sa trochu premôže a aj napriek boľavej hlave s vami prežije krásne chvíle?

Foto: xdesktopwallpapers.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)