Nedávno sme zverejnili príbehy piatich nešťastníkov, ktorí za “parádne” fotografie zaplatili vlastným životom. Bohužiaľ, tento tragický osud nepostihol len ich, ale aj ďalších šiestich ľudí, ktorých vám prinášame v pokračovaní seriálu 5 selfie, ktoré zabíjali.Dávajte si veľký pozor na to, čo robíte a skôr ako sa necháte strhnúť okamihom, premýšľajte!

1.Toto mladé dievča sa jednoducho snažilo urobiť si dokonalé selfíčko po vzore svojich kamarátov. Bohužial, na dverách sa neudržalo a spadlo. Ako môžete vidieť na fotke, následky tohoto pádu boli vskutku fatálne..

2Len 26-ročné baby Collet a Ashley si zhotovili túto fotku pár sekúnd pred svojou smrťou. V aute si spolu užívali veselej muziky a fotenia selfíčok, ktoré vešali na sociálne siete. Bohužiaľ, popri zábave sa akosi zabudli venovať šoférovaniu. Bezstarostné chvíle plné pohody rázom ukončil protiidúci kamión…

3

V tomto prípade sa vlastne nejedná o selfie, ktorá by priamo zabíjala, ale zato do kategórie predsmrtných snímkov rozhodne patrí. Je to totiž posledná fotografia, ktorú dievča zavesilo na Instagram, a to len pár sekúnd pred svojou smrťou. Iba 18-ročná dievčina zo Shangaia svoj život predčasne ukončila kvôli nešťastnej láske.

432-ročná Courtny Sanford vložila v apríli roku 2014 o 08:33 miestneho času na svoj Facebook poslednú fotografiu. Popis k nej znel – “Tento šťastný song ma robí šťastnou!”. O 8:34 zišla zo svojho pruhu a zrazila sa s protiidúcim kamiónom. Jej voz bol okamžite zdemolovaný a navyše začal horieť. Polícia nezistila žiadnu inú možnú príčinu nehody. Záver znel jednoznačne. “Vodička nevenovala dostatočnú pozornosť cestnej premávke!”

5

Dnešnú päticu uzatvára táto krásna rodáčka z Rumunska menom Anna Ursu. Dievča si len chcelo cvaknúť romantické selfíčko. Ľahlo si na strechu vlaku, usmialo sa do fotoaparátu a… Bohužiaľ, zdvihlo pritom nohy, ktorými sa dotklo vedenia vysokého napätia poháňajúceho vlak…

PS: PRVÚ SÉRIU SMRTEĽNÝCH SELFIE FOTOGRAFIÍ NÁJDETE TU!

Zdroj: gabworthy.com, listabuzz.com, telegraph.co.uk, youtube.com