Hoci erotické či nahé filmové snímky v skutočnosti prebiehajú úplne inak, ako ich vidíme vo filme, niekedy sa stane, že sa herci pred kamerou rozvášnia a naozaj TO robia. Viete ale, v ktorých filmoch boli posteľné scény reálne? Toto je 5 najznámejších z nich!Little Ashes

Svetoznámy upír Robert Patinson mal počas natáčania tohto filmu problém natočiť scénku s masturbáciou, a tak si robotu spríjemnil tým, že si skutočne “vymastil” svojho fešáka.

Little Ashes trailer

Nymfomanka

V tomto filme išlo o erotiku od úplného začiatku až do konca a hoci to mnoho fanúšikov nevie, v snímke účinkovalo aj viacero známych osobností z péčka, takže mnohé nahé zábery boli autentické.

Nymfomanka trailer

Caligula

Caligula bol jedným z najzvrátenejších panovníkov v starovekom Ríme, ktorému bolo skutočne jedno, koho alebo čo pretiahne. V taliansko-americkom filme z roku 1979 sa na jeho neukojiteľné chúťky tvorcovia zamerali až tak výrazne, že mnohé erotické scény boli točené “na ostro”.

Caligula trailer

All About Anna

Romanticko-erotický film, ktorý si získal úspech hlavne u žien, je považovaný za ľahšiu erotiku a údajne aj v tejto snímke si to herci pri natáčaní pikantných scén párkrát skutočne rozdali.

All About Anna trailer

Ružoví plameňáci

Hororová komédia z roku 1972 nenechá nikoho chladným. Buď vás rozosmeje až k slzám, alebo sa vám z tejto snímky obráti žalúdok. Vo filme o nechutnosti a perverznosti nie je rozhodne núdza a nechýba v ňom ani reálny pohlavný styk. Ten má na svedomí hlavná hrdinka, ktorá orálne uspokojí svojho filmového syna.

Ružoví plameňáci trailer

Video: YouTube.com | Foto: Depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D