Možno sa s vašou frajerkou milujete denne, no aj tak ste o tomto netušili. Niekedy je dobré rozšíriť si obzory a dozvedieť sa viac o tej časti jej tela, ktorú tak zbožňujete!

Na internete ste sa už určite dozvedeli kopec informácií o jej svätyni. Lenže mohlo íst často aj o hoaxy, ktoré sú na hony vzdialené od pravdy. Toto je však 5 faktov, ktoré by ste mali poznať!

Menia farbu

Každá jedna žena ju má inakšiu, a to nie je všetko! Intímne partie dám menia farbu v závislosti od ich cyklu. Niekedy teda môžu byť tmavšie, červenšie či ružovejšie…

Prehlbujú sa

Keď si užívate s vašou polovičkou romantiku a je vzrušená, jej intímne partie sa roztiahnu a prehĺbia, aby bolo milovanie pohodlnejšie.

Zdvíhanie váh

Niektoré ženy si ich vytrénovali tak veľmi, že nimi dokonca dokážu zdvíhať váhy!

Milovanie ani pôrod ich neroztiahnu

Toto je asi jeden z najväčších mýtov. Samozrejme, že tesne po pôrode bude väčšia, než predtým, veď odtiaľ vyšlo dieťa, no časom sa dá do poriadku. Je to podobné ako aj po milovaní. Niektoré dámy na ne dokonca robia rôzne cviky, aby ostali úzke!

Účinná pomoc od bolesti

Ak vaša polovička počas menštruácie trpí bolesťami, môžete jej pomôcť. Je dokázané, že keď sa vzruší alebo vyvrcholí, bolestivé kŕče prestanú. Takže, kliknite jej na myšku a možno vám to potom oplatí!

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Pexels.com