Mnoho “kulturistov” je v dnešnej dobe single a nevie si nájsť svoje vysnívané dievča – dievča, s ktorým by chceli stráviť zvyšok svojho života. Väčšina z nich si totiž kladie vyššie nároky na ženstvo než priemerný človek, a to má za následok, že sú nezadaní. Prečo je tomu tak? Našli sme 5 hlavných dôvodov! 

1. Žiadne dievča nie je dosť dobré

Kulturista sa pozerá často do zrkadla sám na seba. Čo vidí? 8 % telesného tuku, korbu, vypracované monštrum. Ak by mal sám seba ohodnotiť na stupnici od 1 – 10, určite by volil 14. Tento druh vlastného videnia a očakávania sa prenáša aj do reality a skutočného života. Kde by mohol nájsť dievča, ktoré je neuveriteľne atraktívne, vyšportované a lepšie ako akékoľvek iné „priemerné“ dievča?

2. Nemá trpezlivosť a ani čas na blbosti

Pravdepodobne cvičí každý deň, sám si varí jedlo, pracuje, k tomu najlepší kamoši a má všeobecne nabitý program. Zarobené peniaze sa míňajú na permanentkách, strave a „výživových doplnkoch“. Taký chlap nemá záujem ešte ísť niekam von so ženou, míňať peniaze na sprostosti, poprípade sa obmedzovať vo svojom dlho dodržiavanom stravovacom návyku na nejaké „ľahké“ jedlá. Až po určitom čase si každý nezadaný kulturista uvedomí, že taká žena môže znamenať aj 5-krát kardio týždenne…

3. Nemusí mať priateľku, aby mal s*x

Nemusíme si klamať, vymakaný/vyrysovaný/nabratý chlap, bez rozdielu akému tréningu dáva prednosť, vždy bude u žien vzbudzovať záujem a budú za ním slintať. Netvrdíme, že všetky, ale vždy sa nájde taká, ktorej popletie hlavu svojim dokonalým telom. Dobre stavaný muž si uvedomuje, že nemusí mať vo svojom mp3 prehrávači len jednu skladbu, ktorú by počúval do konca života. Takýto muž si bude robiť playlist skladieb, z ktorých si bude vyberať.

4. Je spokojný so svojim životom a nechce ho zmeniť

Kulturista pravidelným cvičením nielen zlepšuje svoje zdravie a kondíciu, ale aj zvyšuje celkovú kvalitu života. Stane sa v prvom rade šťastnejším. Našiel svoju rutinu, ktorú dodržiava a ktorá funguje. Nemusí nič meniť, maximálne tak počet opakovaní. Môže ísť spať hladný, aby keď vstane, mohol dominovať. Taký je jeho životný štýl, tak prečo by niečo menil?

5. Pravú lásku už našiel

Kulturista si už našiel ženu svojich snov a jej meno je posilňovňa. Je mu vždy k dispozícii, keď ju potrebuje a ona je k nemu vždy úprimná. Ženy prichádzajú a odchádzajú, ale 120 kg na benč je vždy 120 kg.