Hviezdy občas začínajú svoju kariéru inak, ako by chceli. Nie je neobvyklé, že hollywoodski herci začínali ako čašníci. Niektorí však boli na tom tak biedne, že im neostávalo nič iné, než svoju slávu odštartovať vo filmoch pre dospelých.

To sa stalo našej pätici umelcov, ktorí už dlhšie roky patria medzi veľké filmové hviezdy, a pritom by ste to na nich vôbec netipovali. Ktorých 5 hercov má teda pofidérnu minulosť?

Cameron Diaz

Ešte pred tým, ako natočila filmy Niečo na tej Mary je a Maska, Cameron začínala v priemysle pre dospelých. Ako 19-ročná si zahrala v soft bandage péčku She’s No Angel (1992), kde okrem toho, že odhalila svoje mladé telo v korzetoch a kostýmoch, robila rôzne veci so svojimi prsiami. Neskôr, keď už bola hollywoodskou hviezdou, snažila sa všetkými dostupnými prostriedkami o to, aby bol tento jej prehrešok z mladosti vymazaný. Avšak vynález menom internet tomu zabránil…

Arnold Schwarzenegger

Vo svojich 20-tich rokoch si v péčkovom priemysle odžil aj ex-guvernér a kulturistická hviezda Arnie. Pravidelne sa zúčastňoval masívnych se*uálnych orgií v Golds Gym. Dokonca v roku 1977 nafotil 20 strán nahých fotografií do hanbatého časopisu pre gayov After Dark. Navyše v jednom z rozhovorov pre hardcore časopis pre veľkých Oui prezradil, že bol aj pri natáčaní homosexuálneho videa.

Matt LeBlanc

Matt bol na začiatku svojej hereckej kariéry veľmi hanbatý herec. Tak, ako jeho najslávnejšia postava Joey Tribbiani, aj samotný Matt sa mihol v erotickej produkcii. Zahral si totiž v soft péčkovo-erotickom seriáli Denníky červených črievičiek, v ktorom sa blisol taktiež známy herec z Aktov X David Duchovny.

Jackie Chan

Ťažko tomu uveriť, ale je to tak. Majster bojových umení a svojský komik sa živil vo svojich začiatkoch v hriešnom priemysle. V 70. rokoch minulého storočia, kedy sa začal objavovať v mnohých kung-fu filmoch, však nedostával plat a začala sa uňho prejavovať veľmi zlá finančná situácia. Zahral si v hongkongskom filme pre dospelých All in the Family, kde sa ukázal kompletne nahý. Sám sa ale za túto rolu nehanbí a verejne sa k nej priznáva.

Sylvester Stallone

V roku 1970 bol na tom slávny akčný hrdina finančne veľmi zle a tri týždne dokonca prespával na autobusovej stanici. Nezostávalo mu preto nič iného, než vziať rolu v soft core péčku The Party at Kitty and Stud. Podľa vlastných slov mal len dve možnosti. Buď prijať rolu v tomto braku, alebo okrádať ľudí. O 6 rokov neskôr získal rolu ako Rocky Balboa a erotický snímok vstúpil do dejín.

Zdroj | Foto: imdb.com