Mohammed Abad je muž, ktorého vo veku 6 rokov zrazilo auto a pri autonehode prišiel o svoj penis. Celý život žil bez se*u, bez penisu, no s nádejou, že raz to vyjde. Vyšlo. Vďaka vedcom s Londýnskej univerzity, niekoľkým operáciám a prostitútke menom Charlotte Rose prišiel konečne o panictvo, a to vo veku 43 rokov.Robotický alebo bionický penis je vynález vedcov z University College London, ktorí Mohammedovi prišili orgán začiatkom minulého roka. Ako funguje? Povrch tvorí koža z iných častí tela a vo vnútri sa nachádzajú dve komory, ktoré sa naplnia tekutinou, keď Mohammed stlačí tlačidlo na svojich semenníkoch. Pre bežného chlapa desivé, pre neho záchrana.

Mohhamed bol dokonca rok ženatý, manželstvo sa však rozpadlo. Možno aj preto, že svojej nastávajúcej pred svadbou akosi zabudol oznámiť, že mu tam dolu niečo chýba. Teraz, vo veku 43 rokov, si konečne užil. O panictvo ho pripravila Charlotte Rose, profesionálna se*uálna pracovníčka, ktorá tvrdí, že jej bolo cťou Mohammedovi pomôcť. Dali si spolu večeru, aby sa lepšie spoznali a potom si Mohammed konečne užil. Charlotte bola tak ohľaduplná, že to urobila zadarmo. Svätica.

Foto: The Sun

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Móric
Možno potomok dobrodruha a spisovateľa. A možno nie. Meno suchára, no nemá to rád suché. Neprofesionálne platonicky zamilovaný do kolegyne Loly. Ibaže Lolou sa môže ľahko stať každá okoloidúca s úsmevom a dlhými vlasmi.