Jeremiah Peterson je v súčasnosti vyhľadávaným osobným trénerom a motivátorom. Táto cesta si ho našla potom, čo dokázal za 5 mesiacov schudnúť vyše 40 kilogramov a vyformovať svoje svalstvo takmer k dokonalosti.

41-ročný Jeremiah Peterson z americkej Montany sa jedného dňa vybral na turistiku so svojimi deťmi. Keď im absolútne nestíhal, tak si uvedomil, že so sebou musí niečo robiť. Vážil 131 kilogramov a niekedy nedokázal ani poriadne dýchať. Práve po spomínanom výlete s rodinou sa rozhodol začať na sebe makať. Dnes je z neho fitness tréner, ktorý dokázal zmeniť nielen svoju postavu, ale aj svoj život.

„Nemal som dosť energie na prácu, a preto som sa chcel dostať do formy. V práci potrebujem byť produktívny, pretože musím zabezpečiť svoju rodinu. A byť dobrým rodičom je podľa mňa dôležitou súčasťou života.“ Jeremiah okrem tisícov ľudí na sociálnych sieťach dokázal k cvičeniu namotivovať aj svoju manželku a brata, ktorí sa taktiež rozhodli na svojom tele zamakať.

Okrem nich sa k nemu pravidelne hlási množstvo klientov, ktorí hľadajú niekoho, kto si takouto extrémnou premenou prešiel na vlastnej koži, a dokáže ich lepšie pochopiť. Jeremiaha na Instagrame dnes sleduje vyše 117-tisíc ľudí a tento týpek, ktorý ešte prednedávnom nevládal výjsť po schodoch, napísal dokonca aj knihu plnú motivácie na základe svojho príbehu. A jeho skvelú premenu si teraz môžete pozrieť aj vy!

Jeremiah Peterson premena

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Instagram/Jeremiahpetersonmontana