Každá z nás má pri výbere chlapa iné kritériá. Samozrejme, ešte v úplných, úplných začiatkoch nevieme odhadnúť, či po nociach drtíte hry, šnupete koks, vyšívate alebo masturbujete nad obrázkami ženských nôh v silonkách. Nevieme odhadnúť ani výšku vášho bankového účtu, a či vôbec nejaký účet máte, takže ak sme v bare alebo len tak vonku, riadime sa podľa obrazu, ktorý vidia naše oči. Na základe toho sme si teda my, ženy, dovolil rozdeliť nás do nasledujúcich štyroch kategórií  ̶  podľa vecí, ktoré zohľadňujeme pri prvotnom scanovaní mužov.

1. Tváristky

Takýmto ženám je jedno, či máte na nohách najnovšie „džordeny“ alebo robotnícke tričko s logom firmy, v ktorej pracujete. Oni budú buď namäkko z vášho detsky nevinného pohľadu, úsmevu plného výstavných perličiek či upraveného strniska, alebo natvrdo z „nedostatkov“ tváre, akými sú pre nich napríklad krivý a veľký nos, vysoké čelo, malé oči, veľké oči, bucľaté líca, priblblý úsmev atď., atď… Tu sa vždy niečo nájde, určite to viete aj podľa svojho uhlu pohľadu na ženskú tvár.

2. Telistky

Šumienkam, ktoré si zakladajú na dobrej kostre, padne prvý pohľad hneď na tričko  ̶  lepšie povedané na tovar, ktorý pod nim ukrývate. Všímajú si iba to, či sa vám spod neho rysujú prsné svaly (neprekáža im ani fakt, že často vystupujú do popredia viac než tie ich) a, samozrejme, bicepsy. Nezáleží im na tom, že máte outfit, na ktorý v 90. rokoch balili dievčence „lunetici“. Táto skupinka báb bude dokonca nadšená, ak v lete svoje telo vystavíte v priliehavom, v horších prípadoch sieťkovanom, tielku, za čo by vás iné ukameňovali. Ony budú dokonca aj hrdé, že sa objavia po boku takého svalnáča, ako ste vy.

3. Outfitistky

Tretia skupinka dám si všíma presne to, čomu tie prvé dve nepripisujú väčší význam. Najprv topánky, ďalej nasledujú jednotlivé kúsky oblečenia potom, ako to spolu celé vyzerá, a ak je to podľa ich názoru v poriadku, prichádza na rad tvár  ̶  a telo im je zväčša ukradnuté. Teda, pokiaľ nemáte 50 kg nadváhu. Tým nezlatokopkovým záleží na celkovom štýle a tým s „vitonkou“ v ruke aj na tom, či ste od hlavy po päty zasypaný značkami. Pokiaľ, samozrejme, nehovoríme o jednoduchších majiteľkách fejkových kabeliek, pretože tie si potrpia na viditeľné logá, s tým, že im je ukradnutý ich pôvod z bulharského či tureckého obchodu.

4. Mámvp*čistky

Tak týmto je všetko totálne jedno. Sú rady, že sa im niekto prihovorí a kalerábmi zdvihne sebavedomie. Najľahšie koriste, ktorým stačí naozaj málo a sú vaše. No aj u tejto skupiny musí byť nejaký háčik. Avšak ten už nájdete vy  ̶  buď pri prvom pohľade na ne, alebo po tom, ako otvoria ústa.  

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: giphy.com, depositphotos.com