Určite  ste si už na nejednej víkendovej party obzerali krásne vysokoškoláčky v nádeji, že jedna z nich bude patriť práve vám. No nie je všetko také ružové, ako to na prvý pohľad vyzerá. Prinášame vám zopár dôvodov, prečo by ste si mali dobre zvážiť, či pozvete na rande zrovna študentku vysokej školy.Ak si myslíte, že život s inteligentnou a ambicióznou vysokoškoláčkou bude jednoduchý, nasledujúce riadky sú tu preto, aby vás vyviedli z omylu. Takéto dámy totiž vedia kvalitne okoreniť vzťah. Neveríte? Tak čítajte!

intrak 1100 % pravdivé priznania: Čo robia študentky tajne na internátoch?

1. Stále poučujú

Slečny študentky sú rady múdre, a tak vám len málokedy doprajú pocit, že by ste aj vy mohli mať pravdu. Ony najlepšie vedia, kedy a ako sa čo má diať. Zabudnite na to, žeby niekedy niečo mohlo byť podľa vašich predstáv.

2. Nikdy nemajú čas

Keďže škola je náročná a skrípt je veľa, budete naivný, ak očakávate, že sa vám partnerka bude venovať. Raz sa musí učiť, inokedy je unavená alebo už zas potrebuje vybehnúť s kamoškou na kávu prebrať najhorúcejšie pikošky z univerzity. A čo sa týka rodiny, tú tiež tak skoro neplánujte. Na to skrátka nie je čas a najbližších pár rokov ani nebude. Kariéra je prvoradá…

ženy ohovárajú pri káve

3. Sú nákladné

Ako iste viete, štúdium nie je zadarmo a vyťažená vysokoškoláčka len sotva vtesná do svojho harmonogramu brigádu. Preto sa pripravte, že svoje náklady zavesí na vás s tým, že vy ste muž, tak sa starajte. Veď ona ešte len študuje.

4. Časté zmeny nálad a nervozita

Keď príde obávané skúškové obdobie, bude bezpečnejšie, ak na chvíľu zabudnete na vašu milovanú a odpracete sa jej z cesty. Inak hrozí, že sa stanete jej boxovacím vrecom. Vysokoškoláčky totiž vedia byť mimoriadne nepríjemné, keď ich páli nejaký dôležitý termín.

Veríme, že sme vás predchádzajúcimi bodmi dostatočne informovali o neľahkom živote s pôvabnými vysokoškoláčkami a teraz už budete vedieť, na čo sa vo vzťahu so študentkou pripraviť. A vám, čo už takúto slečnu máte, vzdávame hlbokú poklonu. :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radka K
Mladá študentka, ktorá rada vníma svet a ľudí okolo seba kreatívnym očkom. Miluje rozprávky, prírodu, svojho psíka a občasné výlety mimo realitu.