Atraktívnej Lee pri streamovaní čosi vykuklo. Trest na seba nenechal dlho čakať! Avšak príťažlivá blondína nebola jediná, ktorá počas živého vysielania ukázala viac, ako chcela. Aj jej sexy kolegyne sa veru často odhaľujú.Sociálna sieť, ktorá sa využíva na prenos hrania hry v reálnom čase, občas ponúkne aj pikantný trapas. Svoje vie o tom aj 26-ročná Lea May, ktorá vystupuje ako LegendaryLea. Počas hrania Dark Soul 3 totiž ukázala, čo skrýva pre svojho skutočného hrdinu. Alebo to bolo len stehno? Vedú sa polemiky. V každom prípade išlo o nechcenú show. Lea si pár dní pred pikantným streamom vyvrtla členok a počas hry sa jej nepohodlne sedelo, preto sa potrebovala natiahnuť. No a zbytok už zariadili kratučké šortky.

Hráčka sa na svojom Twitter účte síce obhajuje, že nič nie je vidno, no správcovia Twitchu si myslia niečo iné. Lea preto dostala zákaz používania jej účtu na celý mesiac. Aspoň bude mať dostatok času na preliečenie zranenia.

LegendaryLea však nie je ani zďaleka jediná, ktorej sa podaril pikantný trapas. Poodhalení v priamom prenose je celá plejáda. A niektoré sú aj o veľký kus výživnejšie!

Problémové video Leai a tiež ďalšie odhalené streamerky si môžete pozrieť na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: youtube.com, liveleak.com, imgur.com l Foto: youtube.com, liveleak.com, coedmagazine.com, imgur.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)