Určite poznáte výraz “americký sen”, ktorý je častokrát spájaný s vetou, že Amerika je krajinou neobmedzených možností. Tento článok vás presvedčí o tom, že to nie je celkom pravda a americké súdnictvo vie ľudí poriadne obmedzovať aj pri takej krásnej veci, akou je pohlavný styk. :D 20 najšialenejších zákonov o pohlavnom styku v USA

V meste Bakersfield v štáte Kalifornia je súdom prikázané, že musíte použiť latexovú ochranu vždy, keď si to rozdávate so Satanom.

V Kalifornii pri pohlavnom styku obmedzujú aj zvieratá, tie nemôžu kopulovať bližšie ako 457 metrov od škôl, reštaurácií či kostolov.

Aj v inom slnečnom štáte USA, konkrétne na Floride, majú zvieratá a ľudia červenú. Presnejšie, zakázaná je tu súlož s dikobrazom!

najšialenejšie zákony o pohlavnom styku
Priťahuje vás dikobraz? Na Floride je styk s týmto zveiratkom nelegálny.

V štáte Minnesota sú na pohlavný styk poriadne prísny! Tu nemôžete súložiť so živou rybou.

Chlapi, ktorí zvládnu odolať a nerozdajú si to so živou rybou, majú v Minnesote ešte jeden vážnejší problém. Tu je tiež zakázané mať pohlavný styk so ženou, s ktorou nie ste ženatý.

V Minnesote, konkrétne v meste Alexandria, nemôže chlap od ženy požadovať súlož, pokiaľ smrdí od cesnaku, sardiniek alebo od cibule. Ak aj napriek tomuto vážnemu zápachovému handicapu nájde muž v Alexandrii ženu, ktorá si to s ním rozdá, musí si zo zákona umyť zuby.

najšialenejšie zákony o pohlavnom styku
V Minnesote si cesnak nikdy nedávajte. Potom nemáte právo od ženy žiadať pohlavný styk!

V susedskom štáte Minnesoty, v Iowe, si muži po “vykonaní manželských povinností”, ak stále s tou ženou ležia v posteli alebo ju držia v náručí, nesmú dať viac ako tri hlty piva.

V Missouri sa pre zmenu na pohlavný styk pozerajú rozumne a s nadhľadom, takže v tomto štáte nesmie byť bežnému nadržanému Američanovi odobraté právo obdivovať peknú postavu mladej ženy.

V meste Oxford v Ohiu je protizákonné, ak sa žena vyzlieka pred obrázkom muža.

V štáte Oregon si veru drsný pohlavný styk legálne neužijete. Počas TOHO je tu totiž zakázané žene vulgárne nadávať.

“V Iowe si nemôže dať chlap po pohlavnom styku viac ako tri hlty piva, ak ešte leží so ženou v posteli alebo ju drží v náručí.”

V Utahu sú zase prísni na incest, ale nie až tak veľmi. Len si nemôžete vziať svojho bratranca alebo sesternicu pred dovŕšením veku 65 rokov.

Keď už žena konečne dosiahne orgazmus, nemal by ju nikto vyrušovať a kaziť jej tým zážitok. Vo Wisconsine to vedia a je tu protizákonné, ak muž strieľa zo zbrane počas orgazmu svojej partnerky.

Hlavné mesto USA Washington tiež nie je zrovna rajom pre nadržaných chlapov. Je tu napríklad zakázaná každá iná poloha okrem misionárskej!

Vo Washingtone je zakázané milovať sa s pannou, a to aj počas svadobnej noci!

Zaujímavé je, že súdnictvo vo Washingtone je prísne na panny a polohy, ale se* so zvieratami dovolený je. Ale len v prípade, ak zviera váži menej ako 18 kilogramov!

Na Alijaške je zakázané mať pohlavný styk na ulici.

Vo Virginii to môžete robiť kdekoľvek, ale musia byť vypnuté všetky svetlá.

“Vo Washingtone nemôžte mať inú polohu než misionársku, ani styk s pannou, ale so zvieraťom ľahším ako 18 kilogramov je už pohlavný styk dovolený.”

V Oklahome sa nemôžete hrať sám so sebou, keď hľadíte na pohlavný styk dvojice v aute.

V Colorade si ženy veru romantické zobúdzanie neužívajú, pretože pobozkať spiacu ženu je v tomto štáte nelegálne.

Až 18 štátov USA považuje za nelegálnu mužskú erekciu, ktorú je vidieť cez nohavice a iných 18 štátov zase zakázalo orál.

najšialenejšie zákony o pohlavnom styku
Až 18 krajín v USA zakázalo orálny styk!

Ešte stále sa teda nájde niekto, kto by označil Ameriku za krajinu neobmedzených možností? :D

Foto: Pinterest.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D