Na sociálnych sieťach si väčšina užívateľov volí za profilové fotky tie najlepšie kúsky zo svojho archívu. Respektíve sa snaží dokonale odfotiť len kvôli tejto “príležitosti”. Takže pred tým, než vezmú aparát do ruky, na seba nahodia tie najštýlovejšie handy, vyberú správnu kulisu, nastavia dobré svetlo, v prípade dám nahodia na tvár tapetu, upravia vlasy a môže sa cvakať. Z tých 100 snímok z foťáku alebo mobilu vyberú topku, ktorú si nastavia ako novú profilovku. Rusko, samozrejme, nie je výnimkou. Len ľudia sú tu akosi viac otvorení kreativite a nový možnostiam. :DPrečítajte si tiež: 20 najhorších svadobných fotografií všetkých čias!

fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky fotky z ruskej zoznamky

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.