Keď spozorujete peknú ženu, pýcha sa už aj rýchlo dvíha. Vaše nohavice sú ale priúzke a vy nemáte kde schovať svojho neposlúšneho chlapca. To, ako trápne môže dopadnú takáto situácia, sme vám už ukázali v prvej časti článku 17 prípadov, keď muži dostali erekciu v ten najnevhodnejší moment! Pre jeho veľký úspech sme sa však rozhodli priniesť ďalších 17 rovnako vtipných situácií.



 

Keď mužovi stojí na verejnosti Keď mužovi stojí na verejnosti 2 Keď mužovi stojí na verejnosti 3 Keď mužovi stojí na verejnosti 4 Keď mužovi stojí na verejnosti 5 Keď mužovi stojí na verejnosti 6 Keď mužovi stojí na verejnosti 7 Keď mužovi stojí na verejnosti 8 Keď mužovi stojí na verejnosti 9 Keď mužovi stojí na verejnosti 10 Keď mužovi stojí na verejnosti 11 Keď mužovi stojí na verejnosti 12 Keď mužovi stojí na verejnosti 13 Keď mužovi stojí na verejnosti 14 Keď mužovi stojí na verejnosti 15 Keď mužovi stojí na verejnosti 16 Keď mužovi stojí na verejnosti 17

Foto: acidcow.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.